2018 gruodžio 13, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113178
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Kategorija: PC > Kosminis
2018-12-01, parašė mariuxxxx8 (Vietinis, parašė žinučių 25), perskaitė 229,
Tema galioja iki 2019-06-13

Star Citizen Lietuva skelbia facebook konkursą naujiems Star Citizen žaidimo žaidėjams kuriame galima laimėti Star Citizen žaidimo paketus su 72 mėnesių draudimu ir Mustang Alpha kosminiu laivu iš viso padovanosime 4 Star Citizen žaidimo paketus kas savaitę išrinksim vieną laimingąjį!

Norint dalyvauti konkurse jums reikia:

1.Prisiregistruoti prie žaidimo puslapio per mano nuorodą kaip tai padaryti galima rasti čia: http://starcitizen.lt/isigyti-star-citizen/

2.Apsilankyti mūsų facebook paskyroje paspauskite Patinka(Like) ir šios naujienos facebook komentaruose parašykite: #StarCitizenLietuva savo vartotojo vardą kuris bus rodomas žaidime(Handle).

3.Ir įkelkite nuotrauką kuriame matosi Star Citizen Lietuva logotipas(gali būti atspaudintas ant popieriaus arba matytis ant kompiuterio ekrano ar telefone) ir jūsų mylimas kompiuteris kurį naudosite žaisdami Star Citizen norėdami dalyvauti konkurse.

Konkursas vyks iki Gruodžio 31 dienos nugalėtojus išrinksim kas savaitę kiekvieną penktadienį https://www.random.org/ pagalbą kvieskite savo draugus ir prisijunkite prie Star Citizen Lietuva Bendruomenės!

Daugiau detalių: http://starcitizen.lt/star-citizen-lietuva-sud... įsimylėjęs
Reitingas: 0
Atsakyti
Kitos temos