2019 sausio 18, penktadienis.   Games.lt naršo: 7   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Nostalgijos auka
2011-07-02, parašė Nowitzki
Žaidimo įvertinimas: 9.3, puslapis 1 iš 3

Aš gerbiu „Team Meat“ ir jų kurtus žaidimus. Ši studija yra sudaryta iš dviejų nepriklausomų kūrėjų, kuriuos sieja vienintelė aistra – kurti žaidimus, kurie patinka jiems. Pirmasis šių dviejų bičiulių kartu sukurtas žaidimas yra nemokamas, internete nesunkiai randamas „Flash“ pagrindu sukurtas platformeris, pavadinimu „Meat Boy“. Galiu drąsiai teigti, jog kūrėjai tokios šio žaidimo sėkmės tikrai nesitikėjo. Žaidimas tapo internetiniu hitu, o jo kūrėjai buvo pastūmėti sukurti tęsinį. Taip dienos šviesą išvydo ir „Super Meat Boy“, kuris žodį „platformeris“ iškelia į naujas, sunkiai pasiekiamas kitiems aukštumas. Dėde santechnike, kelkis iš sosto. Ateina naujas karalius.

Asmeniškai, “Super Meat Boy” aš jau karūnavau geriausiu 2D platformeriu, kuris išvydo dienos šviesą. Šioje apžvalgoje pabandysiu jums įrodyti, kodėl šis kepsnys yra geresnis už dėdę Marijų.Faktai

Super Kepsnio istorija yra patrauklesnė. Tačiau pripažįstu, jog “Super Meat Boy” istorija iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nukopijuota nuo “Super Mario” žaidimų. Čia, kaip ir santechniko žaidimuose, pagrindinio veikėjo mylimąją pagrobia piktasis nedorėlis ir gerajam herojui reikia išgelbėti savo gyvenimo meilę pasitelkiant akrobatinius triukus, vikrumą ir greitą mąstyseną. Tačiau po šiuo gana paprastu fasadu slepiasi gili, už širdies griebianti istorija apie atstumtą Vaisių “sloinike” bei jo pastangas pagrobti Mėsiaus merginą – Pleistrytę. Jis pagrobia ją. Tačiau Mėsius nenori, kad taip atsitiktų, ir puola gelbėti Pleistrytę iš atstumtojo Vaisiaus glėbio. Šioje ilgoje kelionėje link mylimosios mums teks prasibrauti pro tankų mišką, baugią ligoninę, sūrią druskos gamyklą ir kitas vietoves.Super Mėsius yra kupinas slaptų vietelių, lygių ir veikėjų. Tikrai taip. Atkaklūs žaidėjai gali rasti daugybę slaptų dalykėlių: veikėjai, išskirtinio stiliaus lygiai, lygiuose išbarstytus pleistriukus, kurie padeda atrakinti veikėjus (jie turi savas įpatingas savybes, tačiau apie tai kiek vėliau) ir daug daugiau. Tačiau reikia nepamiršti ir paslaptingų ir labai labai intriguojančių „keistųjų“ zonų, kurios atsiranda netikėčiausiose vietose netikėčiausiu metu. Perfekcionistams veiklos pabaigus žaidimą tikrai netrūks, kadangi atrakinti visus veikėjus reikės gana nemažai paprakaituoti renkant pleistriukus ar braunantis per lygius. Veikėjai šiame žaidime yra pasiskolinti iš kitų nepriklausomų kūrėjų sukurtų žaidimų. Galime rasti „Minecraft“ vaikiną, „Gish“ juodąjį rutulį, „Half-Life 2“ „headcrab“ ateivį ir daugybę kitų, spalvingų veikėjų. Vieni sugebės sklandyti ore, kiti prilipti prie sienų ar jas griauti. Veikėjai šiame žaidime yra savotiškas papildymas, kuris kiekvieną lygį gali paversti visiškai kitokiu.


Komentarai: 1-4   
seniz, parašė 2011-07-03 08:13
Reitingas:4
seniz
Gera apžvalga, geram žaidimui.  šypsosi
Cituoti
Cybreras, parašė 2011-07-03 09:28
Reitingas:4
Cybreras
Šiandien 50% super nuolaida šitam super žaidimui.
Cituoti
Ignas232, parašė 2011-07-29 20:16
Reitingas:0
Cituoti
brazikas, parašė 2011-08-06 15:15
Reitingas:1
brazikas
Ignas232 rašė:
http://www.youtube.com/user/ignas910?feature=mhee


nedek savo reklamu cia!
Cituoti
Komentarai: 1-4   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!