2019 sausio 17, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 7   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Trečiasis pasaulinis karas artėja (išankstinė apžvalga)
2018-12-04, parašė Mason13
Žaidimo įvertinimas: -, puslapis 1 iš 2

Iš lenkų kūrėjų „Farm 51“ atėjo karinė šaudyklė apie trečiąjį pasaulinį karą - „World War 3“. Ji šiuo metu yra „Early Access“ stadijoje ir yra aktyviai palaikoma kūrėjų. „World War 3“ skirtas tokių žaidimų kaip „Battlefield“, „Call Of Duty" ir A.V.A gerbėjams. Galima teigti, kad jis skolinasi minčių iš visų trijų. Žaidimo kūrėjai, žaidėjams suteikė didelius žemelapius ir platų veikėjo išvaizdos pasirinkimą, kuris šiuo metu analogų tarp šaudyklių beveik neturi.„World War 3“ pasaulyje kaunasi dvi galingos jėgos – Vakarai ir Rytai, jos realiu laiku bandys užimti žemėlapio „Warmap“ kontrolę. Šiuo metu yra 3 pagal realius miestus sukurti žemėlapiai: Varšuva, Berlynas, Maskva ir greitu metu pasirodys Smolenskas. Šiuose žemėlapiuose, 64 žaidėjai bandys uždominuoti reikiamas zonas, užėmus jas ar nužudžius atitinkama kiekį priešo karių žaidėjas gaus taškų, kuriuos sukaupus bus galima panaudoti "Killstreak" tipo iškvietimams, kurie priklausomai nuo žaidėjo pasirinkimo leis į mūšį nuleisti tanką, šarvuotį, droną ar artilerijos.

Žaismo tempas išties greitas, nes palyginus su kitomis šaudyklėmis, tiek pėstininkai, tiek ir technika juda žymiai greičiau, be to egzistuoja gan platus sprogstamasis arsenalas, tad kareivukai po mačo pradžios, bučiuos asfaltą. Žinoma norint išvengti greitos žūties reikia komandiškai veikti su kitais žaidėjais. Komanda sudaryta iš kelių būrių, kurių vadas gali įsakyti užpulti pažymėtus taškus už kurių paėmimą būrio kariai gaus papildomų patirties taškų, kurie žaidimo eigoje leis atrakinti aukštesnėms rangams skirtų daiktų.Pagrindinis „World War 3“ akcentas yra veikėjo išvaizdos ir ekipuotės pritaikymo sistema, kuri leidžia pritaikyti karį pagal žaidėjo pageidavimus, keisti galima viską, nuo kario kelnių, uniformos, skiriamųjų ženklų, ginklo aksesuarų, ginklo modelį ir netgi dėvimus šarvus, tai suteikia labai didėles įvairovės mūšio lauke. Tiesa nuo žaidėjų pasirinkimų priklauso kiek kulkų prieš mirtį galės suryti kareivukas, ar kaip taikliai šaudys ginklas. Pavyzdžiui norint išlaikyti automatinį šautuvą „G36“ stabilų šaudant galime uždėti 100 kulkų apkabą, papildomą rankena ir dvikojį laikiklį. Žinoma, sprogmenų mėgėjai gaus „Stinger“, „RPG-7“ ir kitus sprogstamuosius užtaisus, kuriais naikins priešo technika ar įtvirtinimus.

Šiuo metu žaidime yra du režimai – „Team Deathmatch“ ir „Domination“, kurie panašus į kituose žaidimuose matomus analogus pirmame komandai reikės surinkti tam tikrą nužudymų skaičių, o antrame pulti zonas ir kaupti taškus panašiai, kaip ir Battlefield serijos žaidimuose. Jie per daug nesiskirs nuo to, ką pasiūlo kitų kūrėjų žaidimai, tačiau juose galėsite sėkmingai išbandyti ginkluotės įvairovę.

Sekantis puslapis»  ...

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!