2019 sausio 17, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Kategorija: PC > Veiksmo
Pasiklaidžiojimas tarp priešiškai nusiteikusių padarų (išankstinė apžvalga)
2018-11-22, parašė NeroShredder
Žaidimo įvertinimas: -, puslapis 1 iš 3

Niūrią lapkričio dieną, nežinomoje, rūke paskendusioje planetoje klaidžiojo robotas. Atsargiai žengdamas pirmyn ir besidairydamas, robotas jautė, kad šioje planetoje jis yra ne vienas. Fantazuodamas apie įvairias šio pasivaikščiojimo baigtis, jis nepastebimai įmynė į keistos spalvos balą. Pajutęs, kad jo metalinė pėda staiga pradėjo lydytis, šis vikriai atsitraukė ir sukluso. Vos keliomis akimirkomis vėliau, robotas jau buvo apsuptas neaiškių, nedraugiškai nusiteikusių būtybių. Neturėdamas kitos išeities, robotas sunaikino pavojų keliančius padarus, panaudodamas savo lazerinį ginklą, ir pajudėjo toliau. Toliau beklaidžiojant rūkas prasisklaidė ir pradėjo temti. Netikėtai mūsų herojų ir vėl apsupo gauja priešų: maži, lazeriniais šautuvais ginkluoti robotukai, neaiškios rožinės būtybės, sliekai, dronai, patrankos. Šį kartą išgyventi taip lengva nebus. Būtent taip atrodė mano pirmosios kelios minutės, praleistos žaidžiant izometrinę šaudyklę „Moss Destruction“.

Siekiant pritraukti piniginių lėšų ir kūrybiniame procese galbūt praversiančių žaidėjų atsiliepimų, „indie“ kompiuteriniai žaidimai dažnai išleidžiami naudojant „Steam“ platformos „Early access“ programą. Taip pasielgė ir kompiuterinių žaidimų kūrėjai „Shotgun with Glitters“, prieš du mėnesius minėtuoju būdu išleidę „Moss Destruction“. Tiesa, tai yra antrasis jų žaidimas, nepaisant to, kad pirmasis taip pat tebėra „Early access“ stadijoje. Prieš analizuojant žaidimo detales verta paminėti, kad šios išankstinės apžvalgos rašymo metu, žaidimas buvo 0.4.2 versijoje. Tai reiškia, kad praėjus kiek daugiau laiko, apžvalgoje paminėti dalykai gali būti kardinaliai pasikeitę (arba ne), kadangi šis žaidimas yra reguliariai atnaujinamas, o galutinio išleidimo data kol kas nepaskelbta.

Pradėjus žaisti „Moss Destruction“, žaidėjas gali pasirinkti tik vieną robotą, kuris nepasižymi jokiais privalumais ar trūkumais. Kiti du robotai kol kas yra užrakinti. Žaidėjui nepateikiamas joks istorijos naratyvas, todėl žaidimo eigoje nutinkančių veiksmų priežastys kol kas yra paliekamos žaidėjo vaizduotei. Pasirinkus vienintelį galimą robotą, žaidėjas nukeliamas į rūke paskendusį lygį. Bevaikštant rūkas pamažu sklaidosi, o mini žemėlapyje pradeda susidarinėti lygio formos kontūrai. Žaidėjo užduotys čia yra labai paprastos: nemirti, nužudyti kuo daugiau priešų ir surasti išėjimo portalą. Viskas labai paprasta ir aišku. Bent jau iki tol, kol nesi apsuptas aibės priešiškai nusiteikusių ateivių.Kalbant apie pačią žaidimo eigą, ji taip pat paprasta. Žaidimas pradedamas su dvejais ginklais - lazeriniu šautuvu ir dvigubu pjūklu. Žaidėjui progresuojant galima rasti naujų, geresnių ginklų, šaudančių skirtingų tipų šoviniais. Žudant priešus kyla žaidėjo rangas, tačiau kiekviename lygyje jį galima pakelti tik du kartus. Pakilęs rangas suteikia galimybę lygio pabaigoje įvairiai patobulinti valdomą robotą.

Sekantis puslapis»  ...

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!