2019 sausio 17, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 5   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Stalo žaidimai
PETA prašo gaminti Warhamer'io figurėles be kailiuko
2017-01-30, parašė Mek, aplankė 2923

Viena didžiausių gyvūnų teisių gynėjų organizacijų pasaulyje PETA paskelbė prašymą, pašalinti visus kailiukus nuo Warhammer'io stalo žaidimų figurėlių ir kitų susijusių dalykų. Tam jie net parašė šį žaidimą gaminančios įmonės „Games Workshop“ vadovui Kevin Rountree gana panašų išplatintam pranešimui laišką. Visgi, ar bus sulauktas kažkoks oficialus atsakymas šiuo metu sunku pasakyti, jau vien dėl to, kad greičiausiai nepavyks rasti nei vienos oficialios Warhammer'io žaidimo figurėlės su tikru kailiuku. Ką jau kalbėti apie kitą su šiuo žaidimu susijusią mediją tokią kaip kompiuterinius žaidimus ar knygas. Taip, ten daug istorijų, veikėjų galima rasti apie kailiais apsirengusius veikėjus, bet tik tiek. Nieko tikro.

Ar tai reiškia, kad PETA dabar bandys protestuoti ir prieš kitų kompiuterinių bei stalo žaidimų veikėjus? Greičiausiai pamatysime jau netrukus. 

Games.lt (paveiksliuko autorius Fox Wu)
[Viso balsavo:2, Reitingas: 2]Komentarai: 1-2   
vicka116, parašė 2017-01-30 21:06
Reitingas:0
vicka116
LOL
Cituoti
NorD, parašė 2017-02-02 06:18
Reitingas:0
NorD
"Gyvūnų teisių gynėjų". Seniai visi žino, kad jie jokių gyvūnų negina, o pinigus darosi grynai iš tokių debiliškų pareiškimų kaip šis, nes tada nors kažkas juos prisimena. Labiau primena eilinius pop muzikos atlikėjus kurie dėl dėmesio bent ką padarys, nei teisių gynėjus.
Cituoti
Komentarai: 1-2   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!