2018 gruodžio 13, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 4   Registruotų vartotojų: 113178
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Senbuvis
Senbuvis BadBoy3y [7]
BadBoy3y apžvalgos
Įrašų: 7
Aplankė : 360
Prenumeruoti blogo įrašus 
Kosmoso platybėse
2009-09-23, Aplankė: 200
Niekada nesu abejingas Level 5 kompanijos žaidimams, kiek bandžiau visi patiko (Dragon Quest VIII [PS2], Jeanne d’Arc [PSP] ar Proffesor Layton and the Curious Village [DS]), nebuvo tokio, kuris neįtrauktų. Tai mano manymu viena stabiliausių kompanijų, jie žino kur jiems geriausiai sekasi, todėl ir daro vienus kokybiškiausių produktų.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „rogue galaxy logo“Story. Mus nukelia į planetą Rosa, kurioje prasideda pasakojamas apie jaunuolį Jaster’į, kurį mažą paliko vienui vieną šioje planetoje, o jį priglaudė ir išaugino šventasis tėvas Raul’is. Jaster’is
visada svajojo iškeliauti iš šios planetos ir tapti kosmoso piratu. Jam
tokią progą pasitaiko, kai miestą užpuola didžiulė pabaisą ir jis lėkte
nulėkia išgelbėti savo gimtojo miesto. Ir čia jam netikėtai į pagalbą
atkeliauja geriausias visatos medžiotojas Desert Claw. Deja jų kelionė kartu užtrunka vos keletą šimtų metrų, jis greitai dingsta pastebėjęs du kosmoso piratus robotą Steve’ą ir Simon’ą (mažą žmogelį visada nešiojantį kaukę). Ir palieka savo kardą, per kurį, mano minėti Steve’as ir Simon’as pamano, kad jis tas legendinis medžiotojas Desert Claw. Jie paaiškina, kad vienas didžiausių visatos kosmoso piratų Dorgengoa nori, kad jis prisijungtų prie jų įgulos ir keliautų kartu su jais. Jaster’is sutinka ir kitą dieną atkeliauja į laivą, kur ir prasideda jo nuotykiai.
Gameplay. Dažniausiai valdysime trys personažus, kuriuos jums parinks CPU arba patys galėsite kaip norėsite susitvarkyti savo keliaujančia trijulę. Kas įdomiausia, nors ir Jaster’is svarbiausias veikėjas, bet jus jo galite neįtraukti į pagrindinę savo trijulę. Ir pvz. žaisti už Lilika, Deego ir Kisala. Kovojimo sistema panaši į FFXII, tik ten jus matydavote priešus, o čia jus jų nematote, bet kovojate real-time. Prasidedant kovai labai gerai nuteikia žodis READY, tada parodoma kas jus užpuolė ir prasideda kova. Retsykiais prieš kovą bus parodomą užduotis pvz. Laimėkite kovą nepraradę nė vieno gyvybės taško. Įvykdę užduotį gausite Hunter Coin, kuriuos vėliau galėsite išleisti licenzijoms įsigyti.
Bekovojant šone bus rodomas stulpelis, kuriam pasibaigus, jus turėsite palaukti, kol jis prisipildys ir tada jūsų personažas galės vėl pasinerti į kovos lauką. Bekovojant iš priešų iškrenta melsvi rutuliukai, kuriuos surinkę atitinkamą kiekį, galėsite paleisti specialiąją ataką, norint kad ji pilnai suveiktų, teks suspaudinėti tam tikra tvarka mygtukus, tikrai smagus užsiėmimas reakcijai lavinti. Prireikus sakykime gyvybės tašku, jūsų komandos narys iš karto paprašys jūsų vaistinėlės ar paklaus gal naudoti vieną ar kitą magiją, jums užteks spustelti L1 ar L2 ir veiksmas bus iš karto įvykdytas. Daugelyje žaidimu, dažniausiai tekdavo lįsti į inventorių ir iš ten papildyti gyvybės taškus, o čia vienas du ir viskas. Magija ir specialūs personažų sugebėjimai, bus atrakinami daiktų pagalbą, o jų įvairovė galiu pasakyti tikrai labai didžiulė.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „rogue galaxy“
Many Ways. Prisimenate žaidimą Dragon Quest VIII ir ten buvusią sintetinimo sistemą? Level 5 ir šiame žaidime, tai pritaikė, čia galėsite kryžminti ginklus, o viskas vyksta labai paprastai, varlė Toady susikemša abu ginklus į burną ir atrajoja naują ginklą (beje šią varlę galėjote pamatyti žaidime Jeanne d’Arc) : )

Įsibėgėjus žaidimui, net turėsite savo gamyklos cechą, kuriame iš įvairiausių žmonių receptų galėsite sukurti įvairiausių daiktų ir ginklų. Taip pat turėsite galimybę medžioti rečiausias visatos pabaisas už kurias gausite hunter points, kurie jums padės kilti geriausių medžiotojų lentelėje ir galbūt vieną dieną pralenksite ir patį Desert Claw. Dar žaidimas pasiūlys sudalyvauti vabzdžių čempionate. Tad tikrai rasite ką veikti ir be pagrindinės istorijos.


Graphic and Music. Grafiškai žaidimas padarytas tikrai labai gražiai, cell-shadow apvalkale personažai atrodo labai gerai. Detalės paryškintos iki smulkmenų, dar labai smagus padarymas yra tame, kad jei personažas pasikeitė ginklą, tai tu ir matai jį, kai jis tiesiog bėga ar kovoja. Planetos čia yra visos išskirtinės ir didžiulės, turinčios savo atspalvį ir atskyrą garso takelį, kuris padeda pajusti tos planetos nuotaika. Nuo ryškiaspalvių džiunglių Juraikoje iki tamsiaspalvės Vedano planetos. Sutikę miestuose esančius NPC, visada drąsiai galima juos užkalbinti, kiekvienas sutiktas pilietis pasakys vis kažką naujo, dar negirdėto. Įgarsinti personažai taip pat aukščiausiame lygyje, kiekvienas personažas įgarsintas atskiro įgarsintojo.
In End. Tai žaidimas, kuris vertas kiekvienos sekundės praleistos kartu su juo. Taip jis ryja daug laiko, tad būkite pasirengę, jei mėgstate iš žaidimo gauti viską ką jis pasiūlo, užtruksite tikrai labai ilgai. Ir galiausiai jei turite Playstation 2 konsolę ir mėgstate JRPG žanrą, tad nedvejodami čiupkite šį Level 5 šedevrą.

 

Atgal

Komentarų nėra

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Blog‘o įrašai: