2019 sausio 18, penktadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Senbuvis
Senbuvis Gediminas [313]
Gedimino Blogas
Įrašų: 132
Aplankė : 19052
Prenumeruoti blogo įrašus 
Geriausias metų žaidimas 2017 + žaidimai atidavimui
2017-12-08, Aplankė: 2278
Štai ir beveik praėjo dar vieni geimingo metai. O jie man buvo dosnūs: lepinau savo sielą ne tik PC žaidimais, bet ir pirmą kartą per 17 metų - mobiliais bei PS4 žaidimais! Žaidimų pasirinkimas labai didelis, tad kuris iš jų man šiemet geriausias?

IN THE NAME OF THE SIGMAR!

Noup. Stop it.

Tikriausiai už tai gausiu karo kūju per galvą, o visi Imperijos inkvizitoriai ims mane medžioti, bet... kad ir kaip norėčiau metų geriausiojo titulą atiduoti Total War: Warhammer II, šiemet šį titulą skirsiu visiškai kitam žaidimui.

Pirmiausia leiskite paaiškinti, kodėl ne Total War: Warhammer II.

Na taip, aš strategijų fanas. Aš didelis fantasy fanas. Iš esmės tai svajonių žaidimas, daug fantastinių rasių, su skirtingomis mechanikomis bei taktikomis, didingi mūšiai, paslapčių ir įdomybių kupinas pasaulis su savitu lore... Ko gi dar gali norėti fantastinių strategijų fanas? Bet iš tiesų, antroji Warhammer dalis mane truputį apvylė. Nepasakyt, kad baisiai jau labai, bet truputį to nusivylimo yra.

Pirmiausia, man ne itin patiko Eye of the Vortex kampanijos tikslas: magiškas sukūrys ir lenktynės kas greičiau užbaigs ritualus. Taip taip, pirmą kartą Total War serijoje AI valdoma frakcija gali siekti tikslo ir laimėti kampaniją, BET... realiai tos lenktynės žiauriai užknisa. Su kuo jums pirmiausia asocijuojasi Total War? Žinoma su sandbox. Ir būtent to sandbox'inimo Eye of the Vortex kampanijoje yra mažai. Taip, yra alternatyvus būdas laimėti kampaniją, užkariaujat pasaulį, bet ir vėl, čia išlenda žodelis BET... iki kol tu spėsi viską nukariaut, kitos frakcijos jau seniai bus spėjusios užbaigt visus 5 sūkurio ritualus. Kituose Total War žaidimuose tu gali neskubėdamas planuoti savo imperijos plėtimasi, o štai Eye of the Vortex kampanijoje planuoti tu neturėsi kada. Tu kaip akis išdegęs bandysi kuo skubiau užimt aplinkines žemes, o prisigrobęs jų pakankamai, greičiausiai turtlinsi savo žemėse iki kol atliksi visus 5 ritualus ir laimėsi kampaniją. Negana to visus Tavo planus plaukti į kitus žemynus ir kariauti su nematytomis rasėmis bandys sušikt Chaoso pakalikų doomstack'ai, atakuojantys tavo miestus ir taip iš esmės sugriaunantys tavo imperiją iš vidaus. Nebėra laisvės. Esi skubinamas. Visiškai užgožiamas Total War serijai būdingas sandbox elementas. Tad koks čia gali būt totalinis karas, kai nėra laisvės kur ir su kuo kariaut?

Antra, mane kiek apvylė Mortal Empires DLC. Mortal Empires - tai kampanija, kurioje apjungiami pirmojo ir antrojo žaidimo žemėlapiai. Tai masiškiausias ir didžiausias žemėlapis Total War žaidimų serijoje, o kai pasirodys Warhammer 3, jis taps dar didesnis ir masiškesnis. Bet ir čia yra bėdų. Pirma, yra nukirptos kai kurios teritorijos. Antra, viskas taip suspausta, ir taip arti vienas kito, kad... vandenyno tiesiog nekyla vadinti vandenynu. Štai taip atrodo Mortal Empires žemėlapis. Nors jis turėtų atrodyti štai taip. Be abejonės daug kas sakys, kad neįdomu būtų plauti per vandenyną 10 ėjimų, bet patikėkit, tokiems lore freak'ams kaip aš, jau geriau aš plauksiu 10 ėjimų per jūrą ir turėsiu tikrai autentiškai atkurtą pasaulį, nei kažkokį suspaustą marmalą. Trečia, nėra Norsca rasės. Ją žadėjo išleisti iki metų pabaigos, bet dėl kilusių techninių kliūčių, ji Mortal Empires kampanijoje pasirodys tik kitų metų gegužę. Be to, senojo pasaulio frakcijų lyderiai taip pat sėdi su pasenusiais skill'ų medžiais, nes Foundation atnaujinimo perkėlimas iš Warhammer į Warhammer 2 šiek tiek užtruko. O kur dar visokiausi bug'ai, vienas iš tokių buvo toks, kad Chaosas visiškai ignoruodavo kitas tautas ir puldavo tik tave. Gerai bent jau tiek, kad tai buvo sutaisyta su hotfix'u.Na ir trečioji priežastis... na ji elementari. Metų geriausiojo titulu Total War jau mėgavosi pernai, tad pagalvojau logiška būtų šiemet jį atiduoti kažkam kitam. Total War dar turės progų 2018/2019 metais, kai pasirodys Warhammer III. Jei tik kojų nepakiš kokia nesąmonė, geriausiojo titulas jam garantuotas.

Tai kam šiemet aš skiriu metų žaidimo titulą? Pagalvokim. Prey? Ne. Šitam žaidimui aš laisvai kabinčiau Rage Quit of the Year titulą. Eini sau ramiai pro tulerinį popierių, o tas tulerinis popierius ima ir pasiverčia į kažkokį juodą padarą ir šoka tau ant veido bei tave gražia forma nužudo, nu tai aš atsiprašau, kaip man reikia jaustis? Amžinas šovinių stygius, o ir sėlint aš nelabai moku. Aš nieko nesakau, žaidimas tikrai geras. Tiesiog, matyt ne man. Arba gal tiesiog neturėjau pakankamai laiko į jį įsigilint. Vienaip ar kitaip, rage quit'inęs ištryniau seivus (tipo apsidraudžiau, kad neužkiltų noras vėl jo žaist) , tad ar dar kada sugrįšiu prie šio žaidimo, pasakyti negaliu.

Žiūrim žaidimų sąrašą toliau. O toliau turim, tam tikra prasme, visišką katastrofą. Rimtai, kažkokia apokalipsė. Mieli geimeriai kolegos, jūs man pasakykit, kas darosi su gaming'o industrija? Taip, kalbu apie mikrotransakcijas ir loot box'us. Middle-Earth: Shadow of War - loot box'ai, kuriuose tūnoja ne tik ginklai ir šarvai, bet ir orkai. Assassin's Creed: Origins - cash shop. Call of Duty: WW2 - ne šiaip loot-box'ai, bet iš dangaus krentantys loot-box'ai. Need for Speed: Payback - loot box'ai. Star Wars: Battlefront 2 - loot box'ai.

Žinot, aš pasakysiu štai ką: GO FUCK YOURSELF YOU GREEDY BASTARDS. Ir iš principo nei vienam iš šių žaidimų neduosiu geriausiojo titulo.

Šiaip iš tiesų šie žaidimai visai smagūs, didžiąją dalį žaidžiau, bet kaip sakiau, vien dėl to, kad turi mikropervedimus, nei vienam jų neduosiu metų žaidimo titulo ir tegel jie man čiulpia vidurinį pirštą.

Ką dar apie juos galėčiau pasakyti? Middle-Earth: Shadow of War. Jei patiko Shadow of Mordor, patiks ir tęsinys. Kūrėjai nebandė išrasti kažko naujo, tiesiog pridėjo visko dar daugiau, išplėtė nemesis sistemą, pakvailiojo su lore (moteris, pasiverčianti voru? O dieve...) ir štai, turim visai smagią orkų kapoklę. Deja, bet tęsinys, kaip ir jo pirmtakas kenčia nuo tos pačios problemos - monotonijos. O kadangi Shadow of War yra apie 4 kartus didesnis už Shadow of Mordor, tai ir monotonijos čia keturis kart daugiau. Bet šiaip, smagu. Man patinka. Tikiuosi, kad kitoje Middle-Earth dalyje (o kad tokia bus, neabejoju), kūrėjai mus perkels į Viduržemio vietovę, pasižyminčią didesne aplinkų įvairove, nes Mordoras, mano nuomone, yra pati nuobodžiausia vieta Viduržemyje, kuri pasižymi blankiomis ir nykiomis aplinkomis. Kodėl, pavyzdžiui, kitame žaidime neperkėlus žaidėjų sakykim kur nors į šiaurę? Galėtume aplankyti grafystę, elfų uostą, o ir orkų ten rastume nemažai - yra Etenmūrai, Angmaras, taip pat daug tvirtovių, kurias galėtume užkariauti: Carn-Dum'as, Fornostas, Annuminas, Amon-Sul'as. Taip pat norėčiau, kad kūrėjai kiek sumažintų action žaidimo pusę, ir labiau išplėstų RPG. Norėčiau, kad tai būtų kažkas panašaus į Skyrim ar The Witcher 3, su Shadow of War kovos bei nemesis sistemomis.

Assassin's Creed: Origins. Dviejų metų pertrauka serijai išėjo į naudą. Dabar žaidimas tapo panašesnis į RPG. Ir tai yra gerai. Turim platų, labai gražų pasaulį, daug įvairiausių questų. Tiesa, yra optimizacijos problemų. O kur dar mikropervedimai. Atmetus šiuos du dalykus, žaidimas gal ir galėtų taikytis į metų geriausiojo titulą.

Call of Duty: WW2. Aha, jo, kad tik negautų geriausiojo titulo. Kampanija vidutiniška, kaip aš sakau, tiesiog geras bajevykas ir nieko daugiau. MP, kaip ir visada, tas pats. Galima būtų paminėti tik dvi naujoves: užduotimis paremtą War Mode ir Social Hub'ą, kuriame kitiems matant atidarinėsim loot box'us. Zombių režimas pakankamai smagus, bet vienas žemėlapis greit pabosta. Kad Call of Duty gautų metų geriausiojo titulą, tai čia jam dar keliaut ir keliaut, kaip iki mėnulio pėsčiam.

Destiny 2. Geras žaidimas, man patinka. Žiauriai graži meninė pusė, nuostabūs pasauliai. Bet end-game turinys šiek tiek skurdokas. Padarai savaitinius milestonus (reido nedarau) ir esi laisvas iki kito antradienio. Tikiuosi su papildymais ir atnaujinimais ši situacija pasikeis.

Star Wars: Battlefront 2 ir Need for Speed: Payback nebandžiau, tad nežinau. Artimiausiu metu tikrai nebandysiu. Ateityje? Bus matyt pagal loot box'ų situaciją.

Mass Effect: Andromeda. Nėra toks jau baisiai blogas, kaip apie jį kalba, bet ir nėra toks geras, kad galėtų pretenduot į kažkokius titulus. Kaip Mass Effect žaidimas, tai gana silpnas. Šepardo trilogijai toli gražu neprilygsta.

Ooooooo, taip, PS4 žaidimai. Horizon: Zero Dawn? Gal ir galėtų pretenduoti, bet esu per mažai laiko prie jo praleidęs, kad galėčiau šį titulą skirti. Šiaip žaidimas smagus, man patiko. Tik, kaip sakiau, nėra laiko. Nusipirkau konsolę, kad atsiplėsčiau nuo PC geimų, o nuo PC geimų atsiplėšt vis negaliu. Pažaidi Total War, pažaidi Assassin's Creed: Origins, žiūri jau naktis, dar prisijungi pažaist Destiny 2, ooo, jau 3 nakties, reik miegot. Tai sakau sau, nu gerai, ryt pažaisiu su konsole. Ryt tas pats. Pažaidžiu vieną, pažaidžiu kitą, bet ne su konsole, o su PC. Ir taip du mėnesius neprisėdu prie PS4. O norėčiu. Labai norėčiau.

Tai po šimts, kam šiais metais aš atiduodu geriausiojo titulą? Po šimts, laikykitės. Nes man šis žaidimas taip nurovė stogą, kad kažkam kitam atiduoti geriausio metų žaidimo titulo man nekyla rankos.

Taigi, geriausiu metu žaidimu šiais metais nominuoju... Hellblade: Senua's Sacrifice!

Pradėsiu nuo to, kad šis žaidimas ne kiekvienam. Jei jums nerūpi istorija, jei jums nerūpi, ką išgyvena veikėja, eikit toliau kapot Call of Dučių. Čia nėra jokių skill'ų medžių, jokių įmantrių nemesis sistemų, jokių nereikalingų dalykų, čia yra du, labai esminiai ir puikiai įgyvendinti dalykai, tarp kurių vyksta interakcija: veikėja Senua ir jos plėtojama istorija. Būtent per šiuos du dalykus žaidėjas yra įsupamas į tą paslaptingą vikingų, Dievų ir psichozės pasaulį.

Kaip ir kiekvienas žaidimas, Hellblade: Senua's Sacrifice turi savų trūkumų. Kovos sistema labai paprasta, galvosūkiai pakankamai lengvi, o ir pats žaidimas nėra ilgas, bet turbūt gero žaidimo privalumas ir yra tas, kad tu jį pereini kartą ir jo nepamiršti. Tu bandai prisiminti tai, ką per visą žaidimą patyrė veikėja, ir tu nori to daugiau. Bet žaidimas baigėsi, nes čia nėra šimtų valandų geimplėjaus.

Be puikiai dėstomos istorijos, žaidimas turi ir labai stiprią audiovizualinę pusę. Veikėja, animacijos - aukščiausios klasės. Aplinkos - paslaptingai nejaukios, tu nežinai, ar tai tikra, ar tai dar viena tavo proto šėlionė... Garsas ir muzika - aukščiausios kokybės. Garsas, garsas! Tie šnabždesiai, lydintys visą žaidimą... na tiesiog nėra žodžių, kaip puikiai tarpusavyje dera ir vienas kitą papildo istorija, garsas, veikėja bei muzika.

Negaliu nepaminėti ir dar vieno dalyko. Esu ASMR mėgėjas, ir žaidžiant šį žaidimą, tam tikrais atvejais patirdavau ASMR potyrius! Tie šnabždesiai... Parodykit jūs man nors vieną žaidimą, kuris sukeltų kažką panašaus? Nors su žiburiu ieškok, nerasi.

Nesiplėsiu kas kaip, tiesiog pasakysiu - jūs privalote sužaisti šį žaidimą. Kai mes praleidžiame šimtus valandų prie kitų žaidimų, mes aukojame savo laiką, o štai su Hellblade: Senua's Sacrifice yra atvirkščiai - žaidimas jums dovanoja savo nuostabias 5-6 valandas, kurios atmintyje išliks giliai ir ilgai.

Taigi, geriausias metų žaidimas 2017 - Hellblade: Senua's Sacrifice.

Pabaigai viena iš Hellblade: Senua's Sacrifice melodijų.Na o blogo įrašą užbaigsiu įkišdamas ranką į dovanų maišą ir iš jo ištraukdamas... ooooo, ką čia turiu! Net du žaidimus - Rise of the Tomb Raider bei Pillars of Eternity! Norit? Komentaruose rašykite, koks yra jūsų geriausias šių metų žaistas žaidimas bei nurodykite, kurio iš šių dviejų žaidimų norite labiau (galite nurodyti, kad nenorite, taip padidindami kitiems šansą kažką gauti). Žaidimai atiteks geriausiai argumentavusiems (atsižvelgsiu ir į jūsų veiklą games.lt tinklapyje).

Sėkmės visiems ir gero geiminimo!


 

Atgal

Cobb
Cobb, parašė 2017-12-08 09:50
Geriausias žaidimas išleistas 2017 kurį pačiam teko išbandyti buvo Resident Evil 7 arba Hellblade. RE7 aišku turėjo nemažai problemų. Nepatiko nemažai scenarijaus aspektų,žaidimas smarkiai nusirita žemyn kokybės atžvilgiu kada nesifokusuoja į Baker'ių šeimynėlę,pritrūko sudėtingumo lygio man. Tačiau visumoje žaidimas susižaidė tikrai smagiai. Labai įsimintinos bosų kovos,visa ta 'deep south/texas chainsaw massacare" atmosfera ir žinoma visos aliuzijos į klasikinį RE serijos dizaina. Tiek prezentacijos,tiek "gameplay" atžvilgiu tikrai buvo šviežio oro gūsnis RE serijoje.

Dėl Hellblade...tu pats jau išsakei visus argumentus juokiasi

Įdomu būtų pabandyti Pillars of Eternity
J0keR
J0keR, parašė 2017-12-08 15:20
Geriausias man šių metų PC žaidimas yra Nier: automata.
Kodėl???
Seniai nežaidžiau žaidimo, kurio atmosfera, istorija ir soundtrack'as yra tiesiog pribloškentys. Istorija pasakojima netradiciškai iš trijų veikėjų perpsektyvos ir verčiantys todėl žaidimą peržaisti net tris kartus. Kiekvieną kartą vis daugiau sužinant pačios istorijos. Aišku, Yoko Taro visi žaidimai yra išskirtiniai ir saviti. Taigi, man šis žaidimas šiais metais labiausiai patiko, ypač, kad beveik privertė išriedėti ašarai liūdnas

Žaidimo, kurio norėčiau yra Rise of the Tomb Raider.
SpiriT
SpiriT, parašė 2017-12-10 23:47
Turbut geriausias buvo Horizon: Zero Dawn Nors nebandziau nei Hellblade nei Prey kurie manau butu pakeite mano nuomone. Mielai priglausciau Pillars of Eternity įsimylėjęs
Sayid
Sayid, parašė 2017-12-11 07:06
Hellblade: Senua's Sacrifice. Puikus parodymas ką patiria žmones su psichine negalia. Visas žaidimas sutelkia į atmosphera ir emocijas kurios skiriasi nuo paprasto žmogaus. Tiem kas serga Šizofrenija šis žaidimas nesiliaujanti kasdienybė, kurioje niekada nesi vienas.
Eagleray
Eagleray, parašė 2017-12-11 08:17
Persona 5 plačiai šypsosi aš visus perėjęs nuo PS2 laikų, neklibinęs tik tų kurie ant PSX išėję. plačiai šypsosi Gėris, ypač patiko jog galima mergas laisvai kabinti kaip kokioje erogėje, seniai norėjau to. plačiai šypsosi
jmariusxxx
jmariusxxx, parašė 2017-12-11 11:30
Šiais metais įsigijau PS4, ir nusipirkau Horizon, tai buvo kažkas kitokio, nei PC žaisti žaidimai, tiek patiko,tiek užkabino, kad Platina guli mano sąraše ir tai kol kas vienintelis žaidimas pereitas ant Platinos. Ta grafika, iki dabar vaizdai stovi akyse! Šiais metais favoritas tai tikrai Horizon: Zero Dawn!

Priglausčiau Rise of the Tomb Raider šypsosi
Deathsneak
Deathsneak, parašė 2017-12-11 12:29
Nors man pirma dalis nepatiko del lame story ir didziulio kiekio lighthearted humor visgi isejo kad Divinity Original Sin 2 tapo mano GOTY.
Nemazai laiko praejo nuo tada kai losiau toki RPG kuris tiek visko naujo ir nematyto turi.Pasirinkti is 6 skirtingu ir idomiu pgr veikeju su galmybe sutikti kitus 5 kaip companions kelyje.Pati istorija yra zymiai tamsesne ir geresne su plotwists net patys sidequestai primena senus fallout zaidimus kurie turi 2-4 budus kaip juos pabaigt.O soundtrack toks pilnas atmosheros toks... man atrodo duodamas pavyzdi geriau apibudinsiu nei zodziais
https://www.youtube.com/watch?v=WegQy3aUo-Y
https://www.youtube.com/watch?v=8p8bC0zk3hI&am...
(vienas is prg veikeju balso aktore atliko daina)
Pabaigoje turiu pasakyt esu gan nusimines kad tie ''Game awards'' deda nedabaigta PUBG ant virsaus bet vos uzsimena apie deimantus kaip Original Sin 2.

Na nors man atrodo jau ir taip zinot bet jei laimeciau mielai paimciau Obsidian's Pillars Of Eternity
 šypsosi
Xardas20
Xardas20, parašė 2017-12-11 13:17
What Remains of Edith Finch. Tikriausiau geriauisiai kada nors praleistos 3 valandos žaidime. Didžiaja dalimi tai walking simulator, bet keičiantis veikėjų istorijomis atsiranda įvairaus gameplay. Būten taip ir yra pristatomi visi Edith giminės nariai kol galiausiai sudėliojama tragiška ir puikiai išplėtota istorija. Grafika , muzika ir įgarsinimas aukščiausio lygio.

Norėčiau bet kurio iš žaidimų
titanas13
titanas13, parašė 2017-12-11 13:30
Assassin's Creed: Origins. Lošęs visas dalis , ne išimtis ir šita ! Patiko , kad vėl grįžo į senovę , nauja kovos sistema , įdomūs bosai ir gan ilgas žaidimas.

Norėčiau Rise of the Tomb Raider, kadangi lošiau praeitą seriją ir ji labai patiko, taigi norėčiau išbandyti ir šią šypsosi
BroniusG
BroniusG, parašė 2017-12-11 14:27
Nioh. Kadangi labai patiko visa Dark Souls serija + Bloodborne, tai Nioh man padėjo daugiau mažiau susitaikyti su tuo, kad serija baigėsi šypsosi mėgstu žaidimus, kuriuose reikia pasistengti, kad kažką pasiekti, o ne vien žiūrėti kaip filmą šypsosi Nioh kupinas iššūkių, ir taipogi patampo nervus plačiai šypsosi
NeoNaz
NeoNaz, parašė 2017-12-11 14:59
Pritariu dėl Hellblade šypsosi Da best šypsosi Antra vieta... am... Assassin's Creed: Origins manau tikrai geras buvo.
DeiXas
DeiXas, parašė 2017-12-11 15:14
WWE 2K18. Pastaruosius dešimt metų pagrindinis mano žaidimas kiekvienais metais yra WWE serijos, prie ju praleidžiu iki 300+ valandų, ir šiemet teko pirma kartą isigyti prieš oficialia išleidimo datą (anksčiau atkeliavo į Lietuvą), tas žaidimas ne tik prikelė mano YouTube channeli (įkėliau apžvalgą, kuri susilaukė 2K peržiūru - https://youtu.be/zVp9Od3y60A ) bet ir leido atskleisti savo kūrybinę puse mat pradėjau pats kurti wrestlerius ir kelti į community creations. Isivaizduoju, kad tai kiekvienais metais išleidžiami žaidimai, ne atskiri prie kuriu daugiau laiko dedamą kūriant, bet prie tokiu daugiausiai laiko praleidžių, matyt labiau nei WWE 2K19 laukiu State of Decay 2 kitamęt. plačiai šypsosi Na, o žaidimas, kuris mane dominą tai Rise of The Tomb Raider, teko žaisti 2013 m. reboot'a kuri turiu nusipirkes ant PS3/Xbox One bet taip ir nepaliečiau naujausios, o jau girdėjau ne už kalnų ir kita dalis. šypsosi
Levulis69
Levulis69, parašė 2017-12-11 15:48
Call of duty WW2 tikrai labai geras ,dar prideciau forza 7 grafika yra belenkokia ir tikrai wow siuo metu. Man dar asmeniskai evil within 2 ,nu ziauriai ydomus. Manau sie trys siu metu top. O pats blogiausias nba 2k18 lygio kelimas (manau sulauksiu 2k20 iki tol kol 99 uzkelsi ,ir mikrotranzivijos, baisu kad taip nusipirkus game is tawes dar bando plest liūdnas
Jinzo
Jinzo, parašė 2017-12-12 20:56
Man geriausias šių metų žaidimas yra... "Cuphead". Viskas ten puiku: nuotaikinga grafika, muzika, pati istorija. Užbūrė mane nuo pat pradžių. Antrą vietą priskirčiau "Evil within 2". Kadangi mėgstu žaidimus apie įvairius monstrus ir pabaisas, šiame žaidime pasirodžiusios būtybės pranoko visus lūkesčius.
P35Neo2
P35Neo2, parašė 2017-12-13 19:43
Geriausias manau siu metu grandas tai PUBG, Taipat Call of Duty atsigavo su WWII, Beta versija ziauriai sudomino ir patiko, tik va girdejau full versija nelabai kokia gavosi...
Labai noretus Tomb Rider dovanu gaut nes turiu Tomb Rider (Ta Pirma Dali) Retkarciais megstu palosti ir parinkt achivment. Kadangi neuzkalnu dar iseis ir filmas tai norisi pries gera filma ir atsizaist abi dalis pries pradedan ziuret zaidimo ekranizacija. XO XO XO
Gediminas
Gediminas, parašė 2017-12-16 02:16
Į nuotykius su Lara leisis J0keR. Jam atitenka Rise of the Tomb Raider.

Patyrinėti paslaptingąjį Eora pasaulį galės Deathsneak. Jam atitenka RPG perliukas Pillars of Eternity.

BONUS dovana: Killing Floor 2! Kadangi Jinzo mėgsta visokius baibokus, tai jis ir galės juos pataškyti šiame žaidime šypsosi
Deathsneak
Deathsneak, parašė 2017-12-16 11:07
Ačiū! laimingas
Jinzo
Jinzo, parašė 2017-12-16 15:49
Dėkui plačiai šypsosi

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Blog‘o įrašai: