2019 sausio 18, penktadienis.   Games.lt naršo: 6   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Senbuvis
Senbuvis Gediminas [313]
Gedimino Blogas
Įrašų: 132
Aplankė : 19052
Prenumeruoti blogo įrašus 
Metų žaidimas + The Flame in the Flood atidavimui
2016-12-05, Aplankė: 1178
2016-ieji eina į pabaigą. Tad, manau, pats laikas išrinkti geriausią metų žaidimą.

Iš tiesų šiemet žaidžiau du labai gerus, metų geriausiojo titulo vertus žaidimus. Tai The Witcher 3 papildymas Blood and Wine ir Total War: Warhammer. Bet jei jau reikia išrinkti vieną, na, tebūnie tas titulas atitenka... Bloo... SIGMAR FORBID THIS!

PRAISE SIGMAR!

Kad ir kaip norėčiau jį skirti Kraujui ir Vynui, metų geriausiojo titulą šiemet skiriu Total War: Warhammer!

WAAAAAAAAAAAGH!

Pasakysiu kodėl. Todėl, kad seniai laukiau gero, epiško ir įtraukiančio fantastinio strateginio žaidimo. Paskutinį tokį žaidžiau turbūt kad prieš 10 metų ir tai buvo The Battle for Middle-Earth II.

Warhammer'yje jau spėjau praleisti per 200 valandų, ir dėka ateinančių DLC bei papildymų manau praleisiu dar mažiausiai tiek pat.

Šis žaidimas pažadino mano prisiminimus LOTR visatai ir leido patirti tuos epiškus mūšius tarp žmonių, orkų, nykštukų bei kitų fantastinių padarų, kaip kad juos patyriau žaisdamas The Battle for Middle-Earth seriją.

Respect'as Warhammer'iui (Senąjam) bei Creative Assembly už tai. Ir screw you Games Workshop, kad numarinai tokią šaunią visatą.

Na o kas dėl Blood and Wine... Parašysiu trumpai ir aiškiai: tai nuostabus papildymas. Aukščiausios kokybės grafika, aukščiausias įgarsinimas, aukščiausia muzika (mmmmm, muzika!), puikūs veikėjai, įtraukianti istorija... Jei turit The Witcher 3, bet neturit Blood and Wine, tegul Sigmaro kūjas jus nutrenkia kaip squig'ą, nes neturėti šio papildymo, kaip žaidėjui, tai didžiausia nuodėmė!

Neturintriems The Witcher 3 pasakysiu - nedvejokit, nes tai aukščiausios klasės produktas. Toks, kokių dabar ypač reta.

Raganiui metų geriausiojo titulą skyriau pernai, taigi, galbūt tai irgi viena iš priežasčių, kodėl šiemet geriausiojo titulą nusprendžiau duoti kitam žaidimui. The Witcher 3 - net ir praėjus nuo pasirodymo daugiau nei metams yra labai stiprus žaidimas ir jam laisvai galėčiau duoti geriausio metų žaidimo titulą antrus metus iš eilės. Už ką? Už Blood and Wine. Pabandykit ir suprasit.

Komentaruose rašykite, koks yra geriausias jūsų šiais metais žaistas žaidimas bei argumentuokite, kodėl jums jis yra geriausias. Vienam iš geriausiai argumentavusių padovanosiu smagų izometrinį išgyvenimo žaidimą The Flame in the Flood.

WAAAAAAAAAAAGH!


 

Atgal

CheYtaC
CheYtaC, parašė 2016-12-06 10:06
Gal daug kas nesutiks su mano nuomone, bet man siais metais geriausias zaidimas Farming simulator kurtis tikrai nenuvyle. Nes kitu zaidimu kuriu laukiau zejau traileriu ir dejau daug vilciu deja nuvyle  liūdnas
Didziausias pavyzdis Mafia III kuris tikrai atrode bus nuostabus bet deja, tad man siu metu geriausias zaidimas islieka FS17  šypsosi
Xardas20
Xardas20, parašė 2016-12-06 20:02
Severed ant Vitos. Unikalus pirmo asmens dungeon crawler'is, kuriame kovojama pjaustant priešus prisilietimais touchscreen'e. Kovos labai taktiškos ir nelengvos, nes reikia naudoti skill'us, atsirinkti priešus ir jų silpnąsias vietas. Dar labai patiko liūdnas, slegiantis siužetas ir jį lydinti atmosfera kuriama puikaus soundtrack'o.
cFos
cFos, parašė 2016-12-06 20:25
Nekonkuruoju dėl prizo, tik nuomonę išsakau. With that out of the way, šie metai labaai stiprūs... Doom, Everybody's Gone to the Rapture, Firewatch, INSIDE, Unravel... O bet tačiau labiausiai patiko tik šiais metais įveikti Metal Gear Solid pirmasis bei antrasis Witcher.  plačiai šypsosi
E417
E417, parašė 2016-12-07 06:39
LABAi noriu The Flame in the Flood. Labai.

Bet noriu ir parašyti apie geriausią (man) šių metų žaidimą.  šypsosi Man juo tapo dar vasario mėn. - ir tebėra iki šiol - "Firewatch". Kodėl? Nes tai žaidimas, kuris pagaliau padarė/parodė tai, ko aš laukiau kompiuteriniuose žaidimuose labai ilgai - pakankamai interaktyvią ir įtraukiančią istoriją, kuri įtrauktų stipriau už knygą. Taip pat labai įtikinantis, keliasluoksnis žaidimo "storytellingas", keli, bet įsirėžiantis pagrindiniai veikėjai bei milžiniška konspiracijos teorija, supanti "Firewatch". Tai vienas tokių žaidimų, kuriuos pereini per dieną, žaisdamas nuo ryto iki vakaro, nes tiesiog negali sustoti, įdomumas kutena padus ir tu nebevaldai savo laiko. Bet tuo pat metu tai ir toks žaidimas, kuris labai ilgam palieka įspaudą tavyje, lyg koks ypatingas filmas, pvz. "Beautiful mind" ar pan.

Negaila atiduoti metų žaidimo statuso indie žaidimui. Net ir žinant, kad šiemet išėjo ketvirtoji "Uncharted" dalis (ir taip, aš ją taip pat perėjau). Negaila, nes kažkaip šis indie žaidimas, "Firewatch", bent man yra visa galva tikresnis už bet kurį AAA šių metų atstovą.
J0keR
J0keR, parašė 2016-12-07 19:53
Oj daug gerų žaidimų išėjo šiais metais. Labai stiprūs buvo Indie žaidimai kaip, pavyzdžiui, Firewatch, INSIDE, Abzu. Tačiau mano širdį jau yra pavergusi Dark Souls serija. Todėl savo balsą atiduodu Dark Souls 3 žaidimui, serijos finalui.

Jeigu šią dalį lyginti su pirmąją, tai ji deja nusileidžia savo primtakui atmosfera ir gameplay , tačiau serijos finalas ir lore atžvilgiu tai, mano akimis, čia yra puikus žaidimas. Kodėl?

1) Šios dalies lore'as paaiškina pirmosios dalies klausimus ir tuo pačiu iškelia naujus. Todėl Dark Souls bendruomenė vis dar turi apie ką diskutuoti
2) Vizualiai šis žaidimas atrodo nuostabiai
3) Finalas buvo ,,gruzovas" tačiau su viltimi. Tik ta viltis tokia, kad ciklas vėl prasidės ir niekas negali jo sustabdyti.
4) po DLC išleidimo atsiradusi PvP arena sugražino daug žaidėjų ir pridėjo itin linksmą veiklą žaidime.

May the Darkmoon watch over thee  laimingas
Gediminas
Gediminas, parašė 2016-12-10 19:40
The Flame in the Flood atitenka E417. Linkime jam gero vėjo buriuojant per postapokaliptinę Ameriką  šypsosi
E417
E417, parašė 2016-12-11 21:09
Ooo, ačiū labai! Sort of an early Christmas!  šypsosi

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Blog‘o įrašai: