2019 sausio 18, penktadienis.   Games.lt naršo: 7   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Blogeris
Blogeris Mek [329]
Žaidžiu.
Įrašų: 452
Aplankė : 44193
Prenumeruoti blogo įrašus 
Imperijų amžiai. Empire Earth II.
2019-01-01, Aplankė: 136
Empire Earth II“ palygint su anksčiau mano minėtu Empire Earth“ yra labai skirtingai atrodantis žaidimas. Vien to, kad būtų nueita dar toliau į ateitį su keistom technologijom antroji dalis kažkodėl bando atrasti sveiką protą ir taip iš dalies kartu praranda savo unikalumą. Bet kitavertus tie visi pakeitimai šį žaidimą padaro geresniu. Pavyzdžiui, nebereikia ieškoti vieno priešininko kareiviuko per visą žemėlapį, kad laimėtum, užtenką priešą nustekenti taip, kad jis nebegalėtų gauti pakankamai resursų, arba dar galima lengviau sekti skirtingus savo būrius, mažo ekranėlio pagalba, kas padeda lengviau susivokti kaip tau išvis sekasi.

Vienintelis dalykas, kuris tikrai man užkliuvo - tai kaip pasigerina kareiviai ar kitą su jais susijusi įranga. Atnaujinimai vyksta ne per universitetą ar kažkokią kitą centrinę vietą, o tiesiog reikia pasirinkti atitinkamą punktą iš kareivėlių meniu. Nežinau, kodėl buvo išmastytas toks dalykas, kodėl buvo sugalvota būti išskirtinesniu žaidimu toje vietoje, kur kažin ar reikėjo to išskirtinumo ieškoti. Panašus dalykas buvo pirmoje dalyje su miestų centrų statybomis. Ten reikėjo pakankamai gyventojų prigrųsti į centrą, kad jis upsigreidintų ir tu tuomet pakankamai kartų padaręs galėtum pereiti į kitą amžių.

Bežaisdamas šį žaidimą pagalvojau, kad kažin kodėl niekas taip iki šiol naršyklėse nepadarę kažkokio panašaus realaus laiko strateginio žaidimo kaip Empire Earth“, kuriame tektų savo imperijas kurti kažkokiame pasaulyje, bandant išsikovoti kiek galima daugiau vietovių. Turbūt galėtų gautis gana geras RTS variantas naršyklėje!


 

Atgal

Komentarų nėra

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Blog‘o įrašai: