2018 gruodžio 13, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113178
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Blogeris
Blogeris Mek [329]
Žaidžiu.
Įrašų: 442
Aplankė : 43367
Prenumeruoti blogo įrašus 
Žūtbūtinis kamuoliuko mėtymo mūšis. Lethal League.
2018-11-29, Aplankė: 139

Kartais nesuprantu, kaip apžvalgininkų dauguma vertina žaidimus. Štai, kad ir tokį „Lethal League“, kuris vienu metu buvo nemokamai dalinamas, bet šiaip nors ir nebrangus yra mokamas. „Metacritic“ tinklalapyje asmeniniams kompiuteriams skirta versija šiai dienai turi 82 balų iš 100 įvertinimą. Turėtų pagal tokį bendrą įvertinimą būti gana neblogas žaidimas, bet jei atvirai žaidimas sukelia dviprasmiškas mintis. Ar aš mokėčiau už pikseliuotą, kamuoliuko mušinėjimo duelinį žaidimą, neturintį padoraus tinklo režimo ir turintį gana mažai pasirinkimų? Tikrai ne! Bet kaip nemokamas žaidimas? Greičiausiai nors ir bus gana greitai pamirštas, bet išbandyti visai vertas. Ypač jei bandyti norisi pulteliais bei žaidžiant keliese prie to pačio kompiuterio. Kitaip tariant, šis žaidimas turbūt geriausiu atveju kokių 70 vertas. Bet kažkodėl turi tokį aukštą bendrą įvertinimą! Mistika!!! Įdomu tai, kad kitoms platformoms šio pačio žaidimo įvertinimai jau žemesni. Atrodo taip, lyg asmeninių kompiuterių apžvalgininkai per daug išsiilgę tokio žanro, kad pamiršo objektyviau pažiūrėti kas tai yra...


 

Atgal

Cobb
Cobb, parašė 2018-11-30 10:39
Kaip ir bet koks fighthing game tu nepamatysi kiek gylio yra gameplay per pirmas 30 ar 60 minučių. Pabandyk online režimą pamatysi kaip profai žaidžia. Ir kas man iš to,kad pixel grafika jeigu pats art style yra geras. Vien soundtrack'as ko vertas. Žaidimas turi savo asmenybę ko nepasakysi apie daugumą liaupsinamų AAA žaidimų kurie visi tušti,vienodi ir besivaikantys naujausias madas žaidimų industrijoje.
VirgilHilts
VirgilHilts, parašė 2018-12-02 22:41
Turiu pritarti Cobb. Geriau maza komanda sukurs kazka gilaus su bendra vizija ir ideju mainais, negu didele AAA kompanija, nesugebanti padoriai komunikuoti net tarpusavy ar tiesiog siekianti isleisti kuo didesni projekta vardan daugiau slamanciuju.

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Blog‘o įrašai: