2019 sausio 17, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 5   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Naujokas
Naujokas SnoutUp [8]
Šnipo reikalai
Įrašų: 5
Aplankė : 1186
Prenumeruoti blogo įrašus 

Nuo šiandien jį gali parsisiųsti visi norintys! Ir nemokamai.

http://store.steampowered.com/app/424280Dėkui, kas testavo ir pranešė apie nesklandumus!

Šią arba kitą savaitę į viešumą nemokamai paleisiu Iron Snout Steam versiją, taigi ieškau, kas galėtų neįpareigojančiai pamaigyti klavišus ir pažiūrėt, ar nėra kokių klaidų ar didesnių nesklandumų.

Žaidimas yra arkadinės endless muštynės su ribotu personažo valdymu (panašiai kaip One Finger Death Punch ar Timberman).

Iki pradinio paleidimo praktiškai liko tik padaryt tik achievementus ir įvairių statsų rinkimą žaidimo metu.

Jei norit ankstyvo Steam kodo - rašykit čia arba į snoutupgames@gmail.com ;)

Store page: http://store.steampowered.com/app/424280

Su Naujais metais visus!

Sveiki!

Kadangi klipukai trumpi, tai bandysiu grupuot po kelis. Šie du yra labiau humoristiniai (jei galima taip pavadint) ir šiek tiek susiję su Kalėdomis.

Apie dėžių kilnojimą 

 

Apie besmegenių statymą 

 Sveiki,

trumpai pristatau "Šnipo reikalus" - tai blog'as dedikuotas mano kuriamiems, su žaidimais susijusiais, dalykams. Šiuo metu tai susideda iš žaidimų kūrimo (SnoutUp) bei, neseniai į paviršių prasikalusio indie žaidimų pristatymų kanalo (Žaidimų Šnipas).Žaidimus kurti pamėginau prieš ~4 metus, bet rimčiau tuo užsiimti pradėjau 2013-ųjų pradžioje. Kol kas tai casual/arcade stiliaus 2D žaidimai su cartoon grafika ir, neretai, kiauliškais personažais (gotta have your thing). Paprastai paleidžiu juos kuo plačiau (GameMaker: Studio export FTW), taigi rasit ir web ir Windows ir mobilias versijas.

Pagrindiniai projektai pristatomi čia: http://games.snoutup.com/

Youtube video kurti pamėginau prieš pusę metų, bet rimčiau tuo užsiimti pradėjau... praėjusią savaitę. Kol kas tai labai trumpi, iš anksto pasirašyti, indie žaidimų pristatymai. Kas bus toliau - neįsivaizduoju, bet tikiuosi, kad vieną dieną galėsiu efektyviai pasireklamuot savo paties žaidimus, nes marketingas, tiesą sakant, jau varo vėžį.

Pirmuosius du video pamatyt ir prenumeruoti kanalą galima čia: https://www.youtube.com/channel/UCOxk2Mr-7DT59gMoBLoDjIg 

Tai tiek pirmam įrašui.

Geros dienos!

https://www.youtube.com/watch?v=dLjNr2PwuSM

P.s. atsiprašau už betvarkę blogų puslapyje. Vis metė klaidą "Can't open file", taigi bandžiau logotipą keliais formatais įkelt... Dar nebuvau kavos išgėręs. Puslapiai: 1 
Blog‘o įrašai: