2019 sausio 17, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 5   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Senbuvis
Senbuvis |Andriuha| [256]
Blog'as apie viską
Įrašų: 281
Aplankė : 39753
Prenumeruoti blogo įrašus 

Sveiki, tai kaip besilaiko publika čia? Su dienom matau vis blėsta aktyvumas, bet nieko, kol visiškai neišmirs visi čionais, tol manau vis dar rašysiu po truputį, juk niekada nežinosi kada įkvėpsi ką, ar šiaip kam pasirodys tavo blevyzgos ar darbai bent kažkaip naudingi. 
Anyways sugrižtant prie temos  turėdamas šiek tiek daugiau laisvo laiko, po lietuvių, bei anglų kalbėjimų iškaitų, brrr, bebrowsindamas internetus aptikau bei pradėjau domėtis tuokiu dalyku kaip žaidimų fotografija.
Paprastai tariant tai tų pačių print-screenų darymas tik mandresne forma, t.y pritaikant tikros fotografijos principus. Tad nusprendžiau ir aš prie viso šito reikalo prisidėt.. Fotkint kažkiek moku, o dar galimybė pasiturbint virtualios kameros valdymą komponuojant virtualias nuotraukas - perfect. Taigi taip gimė GAMEOTOGRAPHY projektas. Leidžiantis man, laisvu laiku, greitu fotografijos maistu užkimšti savo kūrybinius need'us. (kasdien po naują intro neprikursi gi..)

Taigi šis projektais tai žaidimų fotografija, kuria mėginu užfiksuoti tikrą virtualių žaidimų pasaulių grožį. Rašydamas tikrą omeny turiu fotografijose išlaikant originalią to žemėlapio/pasaulio/laiko etc nuotaiką, spalvinę išvaizdą. Negadinant ir neprievartaujant jos su visokiom istagraminėm nesamonėm, kaip oranžiniu glowu ar dar kuo, kas labai populiaru ir labai naudojamą nekokioms marmuzių selfėms gražint :D o dar kai ir kitur matau visiškai be saiko ir nuovokos naudojant tai išvis baisu.. nors pagal skonį čia.. Anyways taigi akivaizdu jog aš tokių dalykų nekenčiu, kaip velnias kryžiaus, tad to ir nematysite mano fotografijose. Tik natūralus apdirbimas, kad gražiau žiūrėtusi :)

Taigi visų akys fokusuojasi ir spaudžia šią foto-nuorodą, kuri nukėls jus, mano brangūs skaitytojai, į mano "nepakartojamą" gameotography projekto tumblr puslapį, kur rasite visas žaidimų fotografijas: (jei bus įdomu daugiau pamatyti, tiesiog verčiu užsiregistruoti ten, jei dar neregistruoti, bei followinti mane. naujas fotkes postisiu manau bent 1 kart į savaitę)

d

Po kol kas dar tik Battlefield 4 multiplayeryje stalkinu bei sekioju visus su kamera, ir fotkinu iš pasalų :D bet vėliau kai battlefieldas išsisems, manau ateis laikas GTA IV, gal net GTA V (can't wait for pc version), ar šiaip dar kam, ką tuo metų turėsiu kompe ar žaisiu, bei kas palaikys free roam virtualią kamerą.

Taigi keli naujausi kadrai iš ketvirto Battlefieldo:

d

d

d

Bei jei kas susidomėjo dar pora panašių žaidimų - foto blogų: 
Deadendthrills 
Steam Postcards
Virtual Geographic
NOTRL
VRP   
Sveiki, šiandien jums pristatau naujausia savo darbą - intro filmuką žaismo dnr retro laidai. 

Taigi žiūrim, bei jei kas įdomaujasi gali paskaityti ilgą tekstą apie intro išvaizdą, dizainą:

(įdėja buvo retro, nesenstančios, timeless geometrinės figūros: trikampiai, keturkampiai, apskritimai; linijos, kurios yra bet kokio virtualaus modelio ar dar ko taip sakant "dnr", nes būtent nuo jų ir maišant šias figūras, linijas, sukuriami 3D/2D žaidimų modeliai. Todėl pasirinkau tokią išvaizdą, kuri pabrėžia kiekvieno intro elemento "dnr". + Monochromatinė spalvų paletė, bei švari kompozicija, be jokių nereikalingų elementų. Taip iš dalies primenant klasikinių žaidimų laikus, bet tuo pačiu išlaikant šiuolaikišką išvaizdą)


Bei aukštos kokybės renderiai:

d 

d 

d 

Na ir pabaigoj duodu suprasti jog visa pradžia tai lyg mini intro žaidimas, kuris buvo "žaistas" vienoje iš šių arcade žaidimų mašinų: 

d 

Na ir pora making of screenu:

d 

d 

 Bei t
ruputį swagina "dnr bitai":
 
d 

d 

d 

Ir galiausiai kas už ką atsakingas:
Originalaus ŽDNR logo dizainas, gameon/3up pristato animacija, vectorinių logotipų (Portal 2, CSS) parūpinimas - Gediminas Tarasevičius 
Logo redesign, kitų elementų dizainas, 3D, 2D grafika, animacija, post - aš. 
Sveiki, šiandien pristatau jums naujausia savo kūrinį - abstraktų, eksperimentinį darbą. Eksplorinanti keistą, išgalvotą "Flobak" pasaulį.

Žūrim: (spustelkit ant paveikslėlio, kad pamatytumėt pilną darbą).

d


d

Sveiki visi, šįkart jums rodau klipa apie Žaismo DNR intro kūrimą. Nuo pirmųjų testų, iki užbaigto produkto. Viskas padaryta Cinema 4D, After Effects, Illiustrator ir Adobe Premiere programų pagalba. Taigi ką domina tokie dalykai, žiūrim, o ką ne, tai atsirašau už sutrugdyma :)


Bei keli paveikslėliai iš modelių, tekstūrų, apšvietimo testavimo, kurių nera šitame video.

d

d

d  d 

d  d 

Tai tiek šiam kartui, jei turite kokių klausimų, klauskit, visada esu pasirengęs atsakyti :)
Sveiki, šį kartą noriu su jumis pasidalinti naujausiu savo ir Gedimino kūriniu, t.y. grafiniu paketu GameOn komandos kuriamai Žaismo DNR laidai, kurią galite rasti čia.

Darant šį projekta teko išbandyti daug įvairių dalykų, bei įdėjų, tuo pačiu praplečiant ir savo skill'u ratą, tad už tai esu labai dėkingas GameOn komandai, kad patikėjo man šį projektą, bei tuo pačiu pasitikėjo manimi. Tai dave man puikų motyvacinį spyrį šiknon mokantis naujų dalykų, bei apskritai pateikiant jiems kaip įmanoma geresnį produktą.
Galutiniu rezultatu esu patenkintas, nors įžvelgių pora dalykų kuriuos keisčiau kitame projekte, na bet tai pasilaikysiu sau. 

Tad štai pilnas video su visais grafiniais elementais (šešiom intro versijom, fonu, bei kreditu fonu)


Bei "Knack" žaidimas su atsinaujinusia laidos grafika:Bei aukštos rezoliucijos paveikslėliai:

d

d

d d

d

d

d

d d

Grafinis dizainas - Gediminas Tarasevičius


3D grafika - aš/Andrius Tamošaitis.
Sveiki sveikutėliai, jau gan seniai beatnaujinau savo bloga nauju turiniu, dalinai dėl to kad pastaruoju metu esu labai užsiėmęs tiek mokslais, visgi 12 klasė, tiek įvairias darbais, kuriuos labai nekantrauju užbaigti.

Anyways venusietis Methy siunčia jums linkėjimus iš "VENUS" planetos: 


d


d

Šiuo darbu norėjau išbandyti kiek kitokį stilių, bei netiesiogiai perteikti vieną dainą, vėlgi pavadinimu "VENUS". Kam reikia tas žinos ką turiu omenyje.

Sveiki, šį kartą noriu su jumis - skaitytojai, pasidalinti savo jau gan seno EGG video kūrymo proceso klipu, man asmeniškai tokio tipo klipai yra labai įdomus, bei mane patį dažnai įkvėpia kūrybai, kai pamatai kad ten nėra jau nieko tokio sudėtingo, nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kitaip.
Tai va, tikiuosi bus įdomu pažiūrėti kam nors. Prie viso to į vidų įdėjau mažą tutorial, kaip padariau taip savo vadinamą "color twist'ą" EGG klipe. Tiksliau ten gal nevisai tutorial, o tiesiog technikos parodymas, kurią galima panaudoti įvariais būdais ir įdėjus į tai daugiau laiko, manau, galima išgauti labai įdomių rezultatų.
Tiesa turiu paminėti jog to tutorial/technikos supratimui reikalingas jau šioks toks nusimanymas After Effects programoje. Bei jei norėsite tiksliai pasižiūrėti kur ką spaudžiu, galite tiesiog susistabdyti klipą vietomis, arba per youtube html 5 playeri galite žiūrėti visą klipą sulėtintai. Jei nežinotė kaip įsijungti tokį, pasigooglinkite. O kieno tokie dalykai nedomina, tiesiog pasižiūrėkite kaip viskas maždaug vyksta :)


Bei kaip pavadinime minėjau test video. Tiksliau Lightdow video idėjos testas, jei kas dar atsimena tokį. P.S jei kas sergate epilepsija, geriau nežiūrėkite.


Tai tiek šį kartą. Nuomone apie visa šita, visada galite reikšti komentaruose. Bei nuo šiol visus mano darbus galite rasti mano asmeniniame puslapyje. Kuris beje vis dar atnaujinamas.

Sveiki, šį kartą noriu pasidalinti su jumis naujausiu savo darbu - PAE 2013 intro. Prieš kažkur metus tam pačiam žmogui dariau šį intro:


Na ir dabar kiek naujesnis:


Bei keli aukštos rezoliucijos kadrai iš video:

d

d d

d d

d

d

Tai tiek šiam kartui, tikiuosi smagiai leidžiate vasarą! 
Sveiki, taip ir vėl hbfs blogas. Ši kartą su video, kaip tik tokia tema paremtam GSG 5 second projects konkursui. Dėl jo, beje, preita kart papostinau daft punk šalmų render/wallpaperį. Anyways mano video šio mėnesio konkursui:
*šalmų modeliai ne mano, juos sumodeliavo greyscalegorilla. Jei norite, galite patys nemokamai juos atsisiųsti iš čia.

*visų dalyvių video čia

Bei keli kadrai iš video, 1080p rezoliucijos.

d d

d

d d

d

d d

Bei render iš preito blogo:

d
Daft Punk

d 
|1080p wallpaper|

Modeliai by - greyscalegorilla, visa kita me. Enjoy.Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» 
Blog‘o įrašai: