2019 sausio 17, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Senbuvis
Senbuvis Babanius [268]
Babaniaus rašliava
Įrašų: 101
Aplankė : 25971
Prenumeruoti blogo įrašus 

Visų pirmiausia -_-

VISUS SVEIKINU SU ŠV. KALËDOM!!!


"Lūžau prie Baltijos"

Tikiuosi, kad smagiai jas atšventėte ir gavote daaaug, daaaug dovanųųų :D Nesvarbu kokios jos ar materialios ar tiesiog malonios jūsų širdžiai :)

Bet dabar norėčiau padėkoti games.lt lankytojams. Prieš kelias minutes pastebėjau vieną dalykėlį. Man asmeniškai tai išsprogo akys pamačius. 7000 peržiurų. Gal kam tai atrodo niekis, bet man taaaaip gera, kad kažkas skaito mano blog'ą. Dėkui visiems, kurie skaitė ar skaito mano blevyzgas :) Atrodo jog tai tik paprastas tekstas, bet malonu, kai juo pasidalini :)

Tikiuosi, kad gerai praleiste pirmąjį Kalėdų vakarą. O dabar pasakykite ką gavote dovanų iš Kalėdų Senio? Ir nesakykite, kad jo nėra, nes jau atsibodo, kad visi tai kartoja. Pradžioje atrodė smagus pokštas, bet kažkaip labai jau daug netiki, kad jis yra. Na, bet vis dar susijuokiu iš mandagumo, kai kas suskelia šį jau nuvalkiotą pokštą O.O

Dar kartą AČIÛ tiems, kurie skaito mano blog'ą. Aš tai labai vertinu :)

Na, o dabar pasakykite ką gavote dovanų šioms Kalėdoms?


Žymos: Vau, Ačiū, Visiems, Kas, Skaito, Mano, Blog'ą, ,


Blaah!!! Vakar diena buvo nuostabi del vieno žmogaus :) Bet kalba yra ne apie tai... Vakar vakare man kurį laiką buvo gėda jog esu Lietuvis. Visi žinom, kad musu šalis yra galingai f...ed up, o ypač ekonomiškai. Bet kalba taipogi nėra apie tai.

55:89

Tai yra krepšinio rungtynių rezultatas. Na, po vakar turbūt daugelis žino kieno jis. Jeigu ne, tai čia Žalgirio ir Barsos rungtynių rezas. Sakykit ką norit, bet po tokio pralaimėjimo net gėda pasidarė. Žaidimas buvo ŠVELNIAI TARIANT - TRAGIŠKAS. Man pikta. Labai pikta. Žalgiris yra komanda, kuri turi gana stiprią sudetį. Tikrai stipresnę nei LR. Plius, Ž už nugaros turi Romanovą. Ir kokie rezultatai? 8 pralaimėjimai iš eilės...

Na, bet visi tie pralaimėjimai dar plius minus pateisinami. Tačiau prieš Barsą... Dieve šventas. Po rungtynių bandžiau žiūrėti kitu kampu. Tiesą pasakius, buvau įsitikinęs, kad Crap'ikas pasitrauks iš Žalgirio trenerių štabo, bet kur tau... Greičiau kiaulės pradės skraidyti. Na, bet juk Kalėdos stebuklu metas. Visko dar gali būti.

Kokia yra jūsų nuomonė apie žeminantį Žalgirio pralaimėjimą?

Bet vėliau mane pasiekė daug geresnės naujienos :) Malagos Unicaja nugalėjo Effes'ą. Na, kitaip ir negalėjo būti, bet labiausiai nudžiugino Entente pergalė prieš Partizaną. Esu dėkingas Nugalėtojų komandai už tokias puikias žinias :)

Gaila jog trečiadienį LR nepavyko įveikti Oly. Na, bet aš labai džiaugiausi komandos žaidimu, nes jie parodė tikrą kovingumą. Gražu žiūrėti buvo. Rytas nepasidavė iki pat rungtynių pabaigos. Na, nenugalėjom, bet vistiek įrodėm, kad galim kautis ir prieš komandą su n kartų didesniu biudžetu ir startiniu penketu, kuris prilygtu Europos Rinktines startui. Žodžiu, džiaugiuosi, kad LR yra mano palaikoma komanda!Something, Something... DARK SIDE!

Šiandieną jau spėjau pažiūrėti vieną dalykėlį. Tai yra speciali Family Guy serija, kurioje parodijuojamas Star Wars: Empire Strikes Back. Nors nesu didelis SW fanas, bet man filmukas pasirodė tikrai juokingas :D Tikrai siūlau užmesti akį, manau, kad nenusivylsit, o jeigu jums dar ir Star Wars patinka, tai visai lūšit iš juoko. Ai tiesa, dėkui JellyFish už šitą ;)

HORRORS of 2010

Šiaip niekada nebuvau mėgėjas tų siaubo žaidimų, bet va kažkaip atsirado noras pažaisti juos. Kol kas nelabai yra su kuo, bet niekis. Būčiau dėkingas jeigu kas nors pavardintumėte siaubo žaidimus, kurie laukia 2010 - aisiais metais. Taip pat būčiau dėkingas jeigu kas nors pasiūlytu kokį nors smagų, nuotaikingą filmą.

KRYSTMAS!

Bah! Kaip laikas greitai eina. Net nepastebėjau kaip greitai praėjo tos Kalėdos... Ką? Kaip sakai? O.O  Kalėdos dar neatėjo? Aaammm... Šėšios dienos? Ummm... :)Kalėdos. Jos jau už šešių dienų. Nežinau kaip jums, bet paskutinės Dienos jaučiasi tokios gana Kalėdinės. O dabar klausimėlis jums, ar jau turite Kalėdinę eglę? Kaip papuoštas jusų kambarys? Maniškis yra papuoštas labai gražiai: 7 up skardine ant teliko xD Ateityje planuoju ant dviejų kolonėlių uždėti ir Coca Cola bei Pepsi skarbonkes. Taigi, koks jusų kambarys?

Dar vienas klausimėlis jums. Ar turite kokių nors Kalėdinių tradicijų?

BEST BLOG 2010

O dabar pats svarbiausias dalykėlis. Ar norėtumėte šių metų geriausio games.lt Blog'o konkurso? Nuomonių laukių čia. Taip pat, pasiūlykite ir keletą nominantų. Aišku, argumentuokite kodėl būtent jie, o ne kas kiti :) Ai tiesa..

I LIKE TURTLES!!!


Žymos: BALLZ!,


Žmogus - protingiausias padaras žemėje. Mes sugebame daugiau nei kas kitas šitoje planetoje. Tai yra faktas, kurį paneigti būtu sunku. Moksliškai kalbant, žmogus - tobuliausia evoliucijos stotelė ( jeigu taip galima pavadinti ). Tačiau kas iš to? Taip, mes esame daug ko pasiekę moksle ir panašiose srityse. Vieni žmonės yra pasiekė daugiau, kiti mažiau, bet ar tai ką nors keičia? Ooo taip, tai daug ką keičia...

Pagal Bibliją - visi žmonės yra lygus. Bet ar tai yra tiesa? Eidamas gatve aš pamatau girtą elgetą, kuris vos pastovi ant kojų ir kostiumuotą vyrą vairuojantį naujausios klasės Mercedec Benz. Hmmm... Taip, fiziškai jie lyg ir vienodi. Tačiau kodėl vienas yra elgeta, o kitas pasiturintis vyras. Ahaa, dabar tai keičia situacija. Anatomiškai jie yra vienodi, bet kažkodėl vienas iš jų yra geresnis. Nors ne? Pala, pala? Kodėl? Kuo turtingas žmogus yra geresnis nei Elgeta? Pradėkime nuo elementarių dalyku:
 • Prabangus automobilis?

 • Brangūs drabužiai?

 • Turtų "kvapas"?

 • Visa tai yra materialūs dalykai. Bet kodėl didžioji dauguma pagal tai vertina žmogų? Antai, eina koks vaikinas gatve ir šaiposi iš elgetos, kuris yra nusivylęs gyvenimu. Nežinau kaip jūs, bet tokį vaizdą aš pastebiu gana dažnai. Ir kuo toliau, tuo labiau tai matau vis dažniau. Dažniausiai tai būna koks turtingų tevų vaikas, kuris yra prastai išauklėtas ir visiškai negerbia kitų. Bet tai neprivalo būti vaikas. Tai gali būti ir suagęs vyras. Esmė, kad jie žiūri į Elgetą iš aukšto. Jie mano, kad pinigai paverčia žmogu kažkuo ypatingu. Bet pala? Juk anatomiškai/ biologiškai jie yra vienodi. Tai vis dėl to, koks gi skirtumas?! Ankščiau, turiu omenyje prieš daugelį, daugelį metų, visi buvo lygus. Tačiau kodėl per tiek laiko viskas pasikeitė? Kas tai padarė? Kas gi kitas, jeigu ne pats žmogus. Mes patys priėjome prie to ką turime dabar...

  ... Dabar kyla klausimas, o ką mes turime? Oi turime mes daug ko! Paklaustas gatvėjė žmogus greičiausiai pradėtu vardinti materialius dalykus. Bet ar daugelis atsakyti, kad turime žmogiškumo? Atrodo juk elementaru? Esi žmogus, tai ir turi žmogiškumo. Iš dalies galima sutikti su teiginiu, bet kodėl to nesimato? Gal dėl to, kad žmogiškumo sąvoka suprantama skirtingai? Vieniems žmogiškumas yra mandagus elgesys, kitiems tai dovanų dovanojimas, o tretiems tai gerumas. Kiekvienas tą supranta skirtingai.

  Mokykla. Vieta, kurioje pilna nepilnamečiu vaikų. Vieni turtingi, kiti ne, treti protingi, o dar kiti - ne. Tačiau juos visus sieja vienas dalykas - jie žmonės. Bet reikia būti aklam, kad nepastebėtum tame problemos. Smurtas/ patyčios. Žiaurus dalykas. Turtingesni šaiposi iš ne tokių turtingų, gudrieji šaiposi iš prastai besimokančių vaikų ir t.t. Patyčios - tą galima ištverti. Nors aišku ne visi tą sugeba... Bet smurtas. Smurtas mokyklose, man tai nesuvokiama. Sakoma žodžiai skaudina labiau nei kumščiai, bet tai tik posakis, kuriame tiesiog nėra daug. Žodžiais žmogaus fiziškai nesužeisi... Tą smurtą aš vadinu žiaurumu. Tarp suaugusiųjų tą kažkodėl suprantu, bet tarp vaikų man tai nesuvokiama. Argi mes esame to mokomi? Nejaugi mes tampame žiaurūs žiūrėdami holivudo filmus? Negi tai taip smarkiai paveikia žmogaus mąstymą, kad jis mokykloje elgiasi žiauriai? Nesinori tikėti. Bet gal tai yra prigimtis? Juk žmogus visados buvo žiaurus? Ar aš klystu? Ne, žmogus ir buvo žiaurus. Tačiau ankščiau tai buvo suaugusio žmogaus problema, o ne jauno augančio organizmo. Žiauri tiesa yra ta, kad labai dažnai per žinias ar laikraštyje pematau antraštę:

  "Nepilnametis sužalojo/ sužeidė/ užmušė/ žiauriai elgesi ir t.t."


  Faktas, kad žiaurumas "jaunėja". Jeigu ankščiau tai buvo tarp vyresnio amžiaus žmonių, tai dabar viskas keičiasi. Kyla klausimas kodėl?

  Duosiu mažą pavyzdėlį. Klasė - daugybė draugų, tačiau visada pasitaiko koks vienas KITOKS žmogus. Vadinamieji "kitokie", dažiausiai būna silpni, todėl likusi klasė iš jo šaiposi ar tiesiog smurtauja. Vėl, žiauri tiesa. Tačiau kartą vienam klasės nariui pasidarę negerą ir jis nusprendė apginti skriaudžiamą klasioką. Hmmm... Kas tai? Žmogiškumas? Taip, aš tai vadinu žmogiškumu. Bet kodėl taip nutinka tik vienam klasiokui? Kodėl to nepajunta visi? Todėl, kad žiaurumas pradeda nusverti žmogiškumą? Nemaloni tiesa.

  Bet kodėl taip yra? Kas tai įtakoja? Klausimas į kurį vėl dauguma atsakytu skirtingai. Nejaugi žmogus, protingiausias padaras žemėje, "pardavė" žmogiškumą už kažką kitką? Laikraščių antraštes tą biloją... BET, grįžtam prie smurto/ patyčių mokykloje. Kodėl taip yra? Tikrai ne dėl pinigų, nes niekas jiems už tai nemoka. Tai yra dėl pasitenkinimo. Žmogus jaučiua palaimą, kai jis menkina kitą žmogų daugelio akivaizdoje. Jis pasijaučia galingas!

  Tačiau patyčios. Ha - ha - ha. Jų pilna visur. Gatvėjė, mokykloje, net ir ČIA! Taip, čia games.lt puslapyje. Visi užsipuolat vieną žmogų. Bandos efektas? Kodėl taip yra? Juk čia esate anonimai, šaipotes taip pat iš anonimo. Nejaugi tai tikrai suteikia malonumą? Negi tai suteikia galios? Nemanau.

  Suagusių žmonių tarpe viskas yra kitaip. Visa tai daroma dar žiauriau. Ir tai darome ne dėl pasitenkinimo, o dažniausiai dėl valdžios ar turtų. Ir tai mielieji yra tiesa. Bet tai yra vykdoma masiniu budu. Nors daug kas tam prieštarauja - tai vistiek vyksta ir tai nėra bandos efektas. Aš tai vadinu karu. Ten kovoja žmonės, kurie dažnai netenka savo gyvybės. Bet dėl ko jie ją praranda? Pinigai ir valdžia. Tai daug maž yra viskas. Bet kariams kalama į galvas jog jie kovoja už tėvynę! Tai yra melas. Akių dumimas. Karas - masinės žudynės, kurių nesustabdysi. Žemėjė niekada nebus utopijos, nes ten kur žemė - ten ir karas! Pats beprasmiškiausias dalykas iš visų įmanomų... Tačiau kol egzistuos žmogus - tol bus ir šitai... Artėja diena, kai žmogus galiausiai pasieks tašką, kuris mus nuves prie apokalipsės...

  Garsus žmogus yra pasakęs "Įveikti save ir grįžti prie paties savęs – štai kas yra tikrasis žmogiškumas. Būti ar nebūti žmogišku – priklauso tik nuo mūsų pačių"

  Išmintingi žodžiai... Juose yra daug teisybės.

  "Mes pardavėmė savo žmogiškumą savo žiaurumui"
  - šių laikų pasaulis? Spręsti palieku jums.
  Juodosios magijos praktikantas vyriausiasis Kalbieriškio Patriarchas Popiežiaus Benedikto XVI - ojo dešinioji ranka Urniežius Varpinas pasitelkęs savo galias sugrąžino man norą rašyti blog'ą. Good? Nežinau, jus geriau žinot turbūt :)

  Vakar rašiau apie Green Day albumą - American Idiot. Tačiau vakar perklausiau ir 21 st Century Breakdown. Iš to ką skaičiau komentaruose tikėjausi labai daug. Tačiau nusivyliau, nes albumas kažkoks nuobodus. Nepalyginsi su American Idiot. Pastarasis yra tiesiog nuostabus albumas, o naujasis Green Day darbas - puse velnio. Žinoma čia skonio reikalas, bet man 21 st Century Breakdown pasirodė labai nuobodus :/


  Bet viršelis vistiek awsum :)

  Paskutiniu metu pas mane visada groja muzika. Šiuo metu tai yra paskutinis Motley Crue albumas - Saints Of Los Angeles. Galiu pasakyti tik tiek, kad jis yra uber awesome. Net labai uber awesome. Kai klausai jo gera nuotaika garantuota. Labai rekomenduoju paklausyti!

  Hmmmm... Paskutinį žaidimą žaidžau rodos per Helouvyną. Ir jeigu neklystu tai buvo Forza ar Brutal Legend. Žodžiu, be žaidimų gyvenu jau gana ilgai. Paskutinį filmą irgi mačiau labai senai. O Kino teatre buvau rugsėjo pirmąją... Žodžiu, senokai nebuvau. Praleidau ir 2012 ir dar ten visokio brūdo :/ Bet va į Avatarą tai privalau nueiti, nes šito jau negalima praleisti. Nuodemė būtu kaip kinomanui.

  Bet va per gana ilgą laiko tarpą DVD kolekcija pasipyldė keliais filmais :) Kelis gavau DVD ir už juos laaabai dėkoju :)

  Bet va, atėjo žiemužė jau į Lietuvėlę >:D Galiu pasakyti, kad net namuose man juodai šalta. Vienintelis dalykas, kuris šildo tai panele. Thx for dat! Tiesa pasakius gerai, kad truputi sergu, nes juodai šalta turėtu būti lauke...

  Anyway, thx, kad skaitėt, nes matau, kad BLOG'as mano mirštantis jau ir nelabai sulaukia dėmėsio. Žodžiu, dėkui tiems, kas vis dar skaito šitas blevyzgas mano :)

  O dabar klausimėlis, kaip žiūrit į šiuolaikinę vadinamasias ''Roko" žvaigždes kaip tarkim Jonas Brothers?


  Žymos: Yea, Nigga, They, Call, Him, Baws, Baws, Nigga!,


  Kokie pirmoji mintis šauna išgirdus žodžius "Amerikos Idiotas"? Na, bent mano Tėvui tai primena tą amerikonų šou - American Idol. Heh, pamenu kai Stingas ( The Police ) yra pasakęs, kad tokios laidos yra piece of... :) Mintį pagavot ;D

  Anyyyway, neseniai nugirdau, kad bus naujas RockBand. O dar seniau yra tekę girdėti gandus, kad sulauksime RockBand: Megadeth. Taigi nugirdęs apie naują RB nudžiugau. Na, o ką pamačiau tai buvo - WOOAAAAAAAAAAH????!!!?

  Na tikriausiai žinote, kad kalba eina apie RockBand: Green Day... Man buvo šokas. Ankščiau ( kokiais 2003 - aisiais ) klausiau jų, bet vistiek... Na, bet va maždaug nuo to laiko nėra tekę jų girdėti. Aišku tik tuos garsiuosius gabalus. Tai vat nusprendžiau perklausyti jų albumo - "American Idiot".


  Cover's tai gerulis ;D

  Perklausęs padariau verdiktą. Jis yra toks:
  Hmmm... Ko aš klausau? Metallica, Megadeth, Judas Priest, Iron Maiden, ACDC, Audioslave, Motley Crue ir t.t.  Sakykit ką norit, bet American Idiot man velniškai patiko. Pati koncepcija albumo lyg kokia roko istorija. Žiauriai smagiai klausėsi. Sugebėjau pakeisti labai neigiamą nuomonę apie Green Day. Reikės išklausyti ir "21 st Century Breakdown". Bet 100 proc. kad atsiras žmonių, kurie aiškins, kad Green Day yra šlamštas. Nesivarginkit :) Čia yra skonio reikalas. Vieniem Š, kitam tikras lobis.

  Žodžiu, siūlau perklausyti "American Idiot". Nuotaika tikrai pakels, o ir gera muzika pasimėgausit.

  Other newz
  Baba got sick. Yee... Epidemija pasibaigė, o aš susirgau. Thats doesn't ROCK at all!!! Nors skūstis negaliu. Jaučiuosi žiauriai gerai :) O va dar nemokamai JVC iPod Dock'a gavau, tai pagaliau galiu pailsėti nuo ausinių. Nors dizainas tikrai prastas... Dovanotam arkliui į dantis nežiūrima :) Tikiuosi kas nors padės man jį pagrąžinti!!!

  Pastebėjau magiškai, kad mano BLOG'as totaliai numiręs... Tikiuosi, kad kas nors jį vis dar skaito. Anyway, prisiminiau dar vieną atradimą - Audioslave. Velniai rautu, šitie bičai pavaro. Nors yra tekę girdėti juos ankščiau, bet kažkaip nepatraukė, o dabar tai žiauru tiesiog. Labai siūlau paklausyti iį jų :)


  Žymos: Green day, Visai, Ne, Sucks. :O,


  Nesu homofobas, bet tiesiog nelabai mėgstu homoseksualus. Manau, kad jūs taip pat nelabai juos mėgstate. Bet yra vienas žydras, kuris yra tiesiog nerealus. Kitaip tariant. Kiečiausias Gėjus EVAR!!! Nu, o dabar spėkit kas jis. Aš nesakysiu. Paspeliokite :D

  Vakar buvo liūdnoka diena. Dėl visko kaltas Žalgiris, o tiksliau Krapikas... Švelniai tariant, aš jo nesuprantu. Jis gal nori, kad jį kaune užmuštu kas ar ką? Gintarai, pats metas tau dingti iš vyr. trenerio posto, nes šūda mali!!! Vat ką reikia gerbti, tai Marcusa Browną. Žmogui pagarba. Su nelabai kokia sveikata žaidė ir dar gerai. Tik, ką jis vienas ten su Pocium padarys... Kaip matėm - nieko. KRAPIKAI, krepšinis yra komandinis žaidimas, o ne individualus žaidėju pasirodymas aikštėje vienu metu. Duok Dieve, kad kas nors išmestu krapi... Ugh...

  Bet nemanau, kad ši diena bus kažkuo geresne krepšinio atžvilgiu. Nelabai tikiu, kad LR sugebės nugalėti be pralaimėjimų EL žengiančią Unicaja. Aišku dar anksti sakyti. Žinom, kad Kurtis su LR sugeba padaryti mažų stebūklu. Bet erzina tai, kad Malagos treneris nenuvertina ryto, o kaip tik aiškina jog tai bus pati sunkiausia kova šį sezą. Reiškias, kad Unicaja bus kovingai nusiteikę, o tai nieko gero nereiškia. Na, bet pralaimėti dar. Bet kaip Marijus sako:

  Juk mes ne iš tų,
  Kur pralaimi dar nenugalėti


  Vakar prisiminiau dar vieną super nerealią grupę, o tiksliau ją man priminė tėtis, kai visu garsu grojo Iron Maiden'ai . Kalbu aš apie KISS'us. Tiesa, jų muzikos nelabai esu klausęs. Labai gerai žinau vos tris dainas:
  Strutter
  Rock And Roll All Nite
  World Without Heroes

  Būčiau labai dėkingas jeigu kas pasiūlysit ką nors iš jų diskografijos. Dėkui ;]  Damn, šitie vyrukai tiesiog ROX!!! Heh, nors aš jų klausiau truputį, kai buvau mažas, bet puikiai prisimenu, kad mano mėgstamiausias KISS'as yra Starchild. Nežinau kodėl. Jis tiesiog awesome!

  O dabar pora klausimėlių:
  1. Ką manote apie G. Krapiką. Ir ar jam vieta būti Ž?
  2. Kas tas paslaptingasis kietasis gėjus? ( JELLY, nesakyk, nes tau jau sakiau )


  Žymos: Gays, Are, Not, Cool, But, Kiss, Rox,


  Velnio Advokatas - asmuo, Romos katalikų bažnyčioje turintis oponuoti svarstant dėl asmens paskelbimo šventuoju (kanonizacijos metu). Velnio advokatas turėjo kelti abejones, ar tikrai verta konkretų asmenį paskelbti šventuoju. Asmuo būdavo pripažįstamas šventuoju tik tada, jei šis advokatas nerasdavo jokių įtikinamų argumentų to nedaryti.

  Vakar grįžęs iš draugo gimtadienio, pastebėjau jog per LNK rodys filmą su Al Pacino bei Keanu Reeves. Pavadinimo iš pat pradžių nepastebėjau, bet kai jį pamačiau - OMFG. Vien pavadinimas yra GENIALUS.  Filmas pasakoja apie jauną ir labai sėkmingą advokatą ( Keanu Reeves ) , kuris dar nėra pralaimėjęs jokios bilos. Vieną dieną jam tenka gintį seksualinių priekabiavimu kaltinama mokytoja. Sekasi gana sunkiai. Padaroma pertrauka. Jos metu jis nueina į tualeta ir ten nusiemęs savo vestuvinį žiedą nusiplauna veidą. Vėliau grįžęs jis laimį šią sudetingą bylą ir jį pastebi didžiulės advokatų kontoros vadovas John'as Milton'as ( Al Pacino )

  Nuo tada Kevinas ( K. Reeves ) sulaukęs pasiūlymo su žmona iškeliauja į Niu Jorką. Kuriame pagrindinis veikėjas turi puikų būstą, gerą atlyginimą bei nuostabias darbo salygas. Tačiau laikui einant jis labai daug laiko skiria savo darbui, kuriuos jam skirsto John'as. Tačiau Kevino žmonai visai tai pradeda nepatikti, o vėliau prasideda dar baisesni dalykai...

  Atvirai tariant, priekaištų šiam filmui neturiu. Visų aktorių vaidyba buvo tiesiog nepakartojama, nors Al Pacino yra suvaidinęs ir kiek geriau ( kas matę Scarface tas žino ). Keviną vaidinęs Keanu Reeves atliko įspūdingą darbą. Paprastai aš jį įpratęs matyti kaip rimtą vyra be emocijų, o čia jis rimtas vyras su emocijomis!!! Dar vienas dalykas mane užbūręs yra dialogai. Jie yra išsiskiriantys iš kitų. Ne taip kaip Tarantino. Kažkaip kitaip. Sunku paaiškinti...

  Filmus aš mėgstu ir net labai. Jie yra dalis mano gyvenimo. Tačiau žiūrėdamas daugelį filmų aš nelabai įsijaučiu. Bet čia... čia aš negalėjau atitraukti akių nuo televizoriaus ekrano, nes buvau kaip reikiant įsijautęs į filmą. Net negirdėjau mane kviečiančių žmonių.

  Velnio Advokatas - vienareikšmiškai yra vienas geriausių mano matytu filmų. Sakydamas, tą ir turiu omenyje. Jis tikrai yra vienas iš geriausių, o gal net ir geriausias. Mane sužavėjo viskas: Atmosfera, vaidyba, dialogai. Tačiau pats svarbiausias dalykas Velnio Advokate yra gili mintis... Tik pažiūrėję filmą suprasti apie ką aš.

  Filmo įvertinimas: 10/10 vienas geriausių visų laikų filmų. PRIVALOTE JĮ PAMATYTI.


  Žymos: Best, Movie, EvAr,


  Guns n' Roses - viena mėgstamiausių mano grupių. Ir aš kalbu apie seną gerą GnR iš Appetite for Destruction laikų ( dat album iz just CRAAAAZEEEH ). Bet kas tie laikai praėjo. Slash'as, Duff'as ir Matt'as pasitraukė iš grupės. Kas liko? Axl'as

  Nepamirškim dar vieno dalykėlio... Labai ilgai laukto Chinese Democracy, kuris daugeliui žmonių buvo nerealus nusivylimas. Aišku jeigu tą patį būtu atlikę seni grupės nariai viskas būtu kitaip. Nesuprantu kodėl žmonės nemėgsta Bucketheado? Neskaitant to, kad jis nešioja KFC kibirą ant galvos ir kvailoką kaukę, jis vis dėl yra geresnis gitaristas nei Slash'as ( Techniškai ).

  Kokią klaidą padarė Axlas? Nereikėjo leisti Chinese Democracy su taip vadinama Guns N Roses. Reikėjo pasivadinti - Axl & Friendz: Chinese Democracy. Tada žmonės būtu atlaidžiau žiūrėję į visa šitą albumą. Na, nesvarbu, nes man jis visai patiko.

  Bet va prisiminau, kad egzistuoja tokia grupė kaip Velvet Revolver.   Ten groja Duff'as, Slash'as ir Matt'as. Aišku ten nėra Axl'o, kuris vis dar su GnR. Tai vat, vakar belaukdamas Friday The 13th klausiau būtent jų. Ir galiu pasakyti, kad Velvet Revolver yra visai nebloga grupė. Klausiau, klausiau ir galvoju, kad muzikine prasme labai primena GnR, bet vokalas aišku nėra tas pats. Pasidomėjau truputi jais ir kaip supratau grupės kaip jau ir nebėra? Kažkodėl manau, kad 2010 - aisiais sugrįš tikrieji Guns N Roses;]

  Galiausiai prisiminiau dar vieną grupę - Wolfmother. Kažkada teko girdėtį jų gabalą - Woman. Šiandieną nusprendžiau jų paklausyti. Pradėjau nuo pirmojo albumo Wolfmother bei naujojo Cosmic Egg albumų padariau išvadą - Wolfmother yra šių laikų Led Zeppelin. LABAI rekomenduoju perklausyti šitos grupės dainų. Garantuoju, kad jie taps legendine roko grupe kaip kokie Deep Purple ar tie patys Led Zeppelin.  Siūlau pradėti nuo Woman

  Na, o klausimėliai jums:
  1. Kas geriau, Velvet Revolver ar Naujieji Guns N Roses?
  2. Ką manote apie Wolfmother?


  Žymos: She's, Gonna, Set, You, Freeeeeeee,


  Ach. Vakar buvo puikus vakaras. Nepaisant didžiulio nugaros skausmo ir sugedusių ausinių :) Bet kas užkėlė upą, tai Ryto pergalė prieš Partizaną. Jau trečiam kelinyje nugalėtojas buvo aiškus. Tas mane tikrai pradžiugino, bet kažkas kažkur pasakė, kad Macas pralaimėjo "mūšį" prie Olympiacos. Truputi pagailo jo, bet po minutės į galvą šovė neįtikėtinai buka mintis:
  "Hmmm, Macas prastoje formoje, tikriausiai nori žaisti, kažkada sakė jog žaistu ryte..." Suprantat ties kur lenkiu.

  Šiandieną atsikėliau. Paklausiau muzikos. Praėjo kelios valandos ir krepšinis.net skaitau jog Kurtis kvies Macą į LR. Jeigu tai būtu buvę prieš kokius metus. Būčiau garsiai nusijuokęs, bet dabar, tai atrodo gana realu... Kad ir kaip to norėčiau, truputį baisoką dėl Gecevičiaus. Jeigu Macas ateis, tai greičiausiai Martynas sedėtu ant suolo. Bet gal taip ir nebūtu. Na, bet dar neaišku ar Macas žais LR ar ne. 

  Nors Rytas vakar laimėjo, bet man vistiek gaila dėl Žalgirio. Nepasiseke tiek, Mantui, tiek Klimavičiui. Nu, bet tikiuosi, kad Halėje Cibona bus sutriuškinta. Reikia, kad abu klubai į Top 16 išeitu.

  Nežinau kodėl, bet kažkodėl nusprendžiau truputi atlaidžiau pažiūrėti į Metallicos LOAD albumą.  Fanams jis nelabai patiko dėl pasikeitusio Metallicos stiliaus. Tokie pasikeitimai jau kaip ir antra kartą. Pirmasis buvo ... And Justice For All, kuris tarp kitko yra mano mėgstamiausias albumas. LOAD buvo kažkoks bliuzinis rokas, o ne metalas. Bet man tai patiko. James'o balsas yra nepakartojamas, muzika kiek ramesnė, o žodžiai keliose dainose griebia už širdies... Be muzikos pasikeitė ir pats Metallicos įvaizdis, kuris nebuvo pats geriausias, bet kaip jau kažkada sakiau, išvaizda (įvaizdis) nėra svarbiausia. Šiaip siūlau paklausyti vieną iš geresnių LOAD dainų - Until It Sleeps


  O dabar pora klausimėlių:
  1. Kaip manote, ar Macas atkeliaus į LR?
  2. Ką manote apie LOAD albumą? Pasistenkit argumentuoti atsakymą.

  Beje, nesveikas plaktas


  Žymos: Until, It, Sleeps,


  Narkotikai. Visiems girdėtas žodis. Narkomanai irgi girdėtas ane? Bet kas tie narkotikai? Vieniems tai kokainas, kitiems heroinas, tretiems dar koks kitas brūdas. Aš ir pats esu narkomanas. Mano du narkotikai yra Metallica ir prieš keletą mėnėsių į atmintį sugrįžusi legendinė Glam Metal grupė - Motley Crue!!!

  Va šitie du dalykėliai yra mano narkotikai. Nes aš nuo jų priklausomas. Kiekviena ryta mašinoje groja Kickstar My Heart, Dr. Feelgood ar Saints Of L.A. Tokie dalykai pakelia nuotaiką ilgam, ilgam. Per ausines pastoviai galite išgirsti kokį Metallica gabalą grojantį pas mane. Namie, visu garsu groja ir toliau abu šitie dalykai :) Ir taip jau kelias savaites. Neįsivaizduoju dienos be to... BET VA AUSINËS BAIGIA PAREITI.

  Nevermind

  Kas liečia vieną dalykėlį... Koncertai. Metallicos koncertai yra badass, bet kai pasižiūrėjau truputėlį iš Motley Crue Nuodemių Karnivalo. Švelniai tariant - apakau. Žodžiais to neįmanoma apibūdinti. Check it out

   
  Manau, kad šito užtenka įsisitikinti, kad šita grupė yra kažkas nepaprasto!!! Ir kas keisčiausia, Motley Crue subūrė Nikki Sixx. Bosistas. Nieko keisto? Na, apart fakto, kad jis beveik nemokejo groti bosine - ne, nekeista :) Bet JEEZUS CHRIST, jis yra pats kiečiausias bosistas evaah!!!  Just look at him!!! Va kaip atrodo mano dievo versija :)

  Šiaip rimtai, jeigu mėgstate roką/metalą ir jums neteko girdėti Motley Crue, siūlau nieko nelaukus klausyti kokios nors jų dainos. Nes jos visos geros :)

  O KAS YRA JÛSØ NARKOTIKAS?  Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» 
  Blog‘o įrašai: