2019 sausio 17, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Paparacis
Paparacis Rokimusas [217]
Rokimuso blog'as
Įrašų: 101
Aplankė : 33969
Prenumeruoti blogo įrašus 

Sveiki, kaip ir Diukas aš irgi grįžau. Ir net ne su paprastu, o Video blogu. Nemaniau, kad dar kaip nors žaisiu su video medžiaga, tačiau kodėlgi ne ? 

Taigi šis VBlog'as iš ties yra gan ilgas(30Min) ir jis gal labiau atitiktų Podcast'o savoką, tačiau tai yra puikus video, jeigu neturi pirmo priėjimo prie DNF demo versijos ir labai lauki pilno žaidimo.

Jeigu nežinai kas yra Duke Nukem(Fucking n00b) tai šioje situacijoje labai tau praverstu games.lt vartotojo Resident_Evil padaryta lietuviška video retrospektyva (1Dalis; 2Dalis)

Kaip kam mano balsas gali būti šiek tiek tylus, dėl to, kad greičiausiai nelabai kaip pažaidžiau su video skirtingaisįgarsinimo takeliais, taigi jauskitės laisvai ir tiesiog pasigarsinkite savo „mikrafus“ ar „kolonkes“.

Also, gero žiūrėjimo ir jeigu nenorite kažko labai išsispoilinti, šį video galite tiesiog klausyti kaip podcast'a. 
Also, pauskite „morkavą“ tekstą jeidu norisite toliau žiūrėti šį VBlog'a.


Ačiū, kad žiūrėjote(dar labiau jeigu išžiūrėjote visą VBlog'a). Jeigu patiko, like'inkite, komentuokite, bet koks atsiliepimas yra geresnis už nieką(Tik žiūrėk savo manieras kai komentuoji !)

Ir jeigu norite pasichatinti/idėjomis pasidalinti ar pažaisti ką nors per steam ar dar kokia nors tarnybą sekite mane per Twitter'i ar per Games.lt(Twitteri kurkas lengviau visus persekiot :) )  ir brūkštėlkite žinute :)Žymos: DNF, VBlog, Rokimusas, Diukas,Taigi, vakar įvyko Europinis Nintendo 3DS startas, kuris pasirodo atvyko ir į Lietuvą, Topo Centra. Nors žinoma čia neteko laukti +12 valandų eilėse, kad pirmas nusipirktum šį daiktą, vis dėlto buvau vienas iš pirmųjų tai padaręs...Lietuvoje. Prieš pirkima maniau maniau, jog Lietuvoje nelabai apsimoka pirkti šios naujos nešiojamos konsolės, tačiau kaip giliau pagalvojau, manau šis daiktas man išties duoda didžiulę vertę. Na apskritai patariu kiekvienam žmogui kuris praleidžia 2-3 mėnesius ne namie turėti bent po vieną-du nešiojamus aparatus. Ir gerai apskaičiavus kai gauni dovanų žaidimą kurio vertė ~120lt nuo visos pirkinio kainos Topo Centrui nueina apie 100lt pliuso, kuris galbūt labiau padės vystytis ateitį Lietuvos žaidimų parduotuvių/tech sričiai, kuri galbūt viena dieną turės tokias kainas kaip visoje Europoje. Anzywayz 3DS. 3DS pirkau su abėjingumo gaidele, nes 3D vaizdo iki tol nemačiau, o startiniai žaidimai nebuvo tie kurių iš esmės laukiau, bet kadangi SF yra mano mėgstamiausia Arcade tipo serija, o 3DS ateityje turės tiesiog marias puikių AAA žaidimų taigi sakiau, o kodėl gi ne ?

Taigi grįžes namo pradėjau unbox’inti šį prietaisą.(Šis įrašas kol kas bus tik užkandis prieš tikrąją apžvalga, tiesiog daugiau apie patį 3DS pojutį, negu spec. taigi palaukite rimtesnės apžvalgos, jeigu rimtai dvejojate įsigyti 3DS...). Nors laimės buvo pilnos kelnės 3DS po kelių minučių tai pasikeitė į nervo guzulą. Kodėl ? Nes su 3DS maniau, kad ištaisys keletą problemų su skirtingais modemais, ko vis dėlto nepadarė. Taigi jeigu tau paklius vienas iš tų modemų kur kelia daug problemų reikės šiek tiek daugiau pasiknisti negu su pvz iPhone ar PSP. Bet nervų guzulas greitai nuslinko susitvarkius interneto parametrus ir tai pakeitė palaima(Tuo pačiu: Rinkitės UK ar kokį kitokį didesnį regiona, nes LT regionas nebendrauja su 3DS/DS MP žaidimais). Ir ta palaima buvo SF 3D Edition. Aš SF4 versijas išbandžiau bene visas nuo 360 iki iPhone(išskyrus PC) ir turiu pasakyti, jog 3DS veža labiausiai. Beveik viskas tas pats kaip Super Street Fighter versijoje (visi veikėjai, kostiumai + alternatyvus DLC kostiumai) tiesiog dar pridėta naujų modų kaip 3D versus kur vaizdas nukreipiamas, kad matytum kaip tau Hadoken degina veida ar StreetPass kur pasirinkęs kelis veikėjus vaikščiodamas po gatves ir susidūrus su kitu 3DS vartotoju kuris turi SF, tavo komanda susikauna su jo ir galiausiai tiesiog puikus MP režimas, nu tiesiog neturiu žodžiu...


Apie SF 3D užtenka, nes pasakoti galiu iki vakaro. Grįžkime prie 3D, prie to dėl ko Nintendo traukė visų dėmesį. 3D efektas išties jaučiasi. Nors pradžiai maniau, kad nelabai mačiau jo, pasireguliavęs 3D nustatymus ir labiau supratęs kaip su juo elgtis išties gavau Jaw-drop’a. Kai žiūrėjau 3D video, kai žaidžiau ar galiausiai kai žiūrėjau savo padarytas 3D nuotraukas, tai išties puiki funkcija kuri praplės žaidimo įvairovę(įsivaizduokite apie Super Mario Galaxy žaidima ant 3DS 3D režimu... širdis sustingsta net pagalvojus iš saldumo :3).


3DS tuo pačiu buvo ir Augumented Reality, Face Raiders žaidimai/tech demo kurie parodo šiokius tokius 3DS sugebėjimus:


 


AR
FaceRaiders
Sorry dėl kameros padeties, biški sušlubavo...


Šiandien tiek, laukite rimtesnės apžvalgos šios savaitės vidurį.


Taipogi jeigu turite klausimų drąsiai pilkite apačion komentaruose.


 


P.S. Jeigu kas nors įsigyjote 3DS, nepatingėkit, duokit savo friend numeri, gal SF 3D sumesim match’a.„Kokio velnio tau reikalinga tą pelė kai gali nusipirkt paprasta 10lt kainuojančią pėlę ir taškytį ją n metų ? Kuo ji skiriasi nuo +150 kainuojančios,a ?“ - bent jau taip yra pagalvojusi dauguma kuri mąstė apie žaidimams skirtos pelės įsigijimą. Taip pat galėčiau ir tavęs paklausti kuo skiriasi 30lt ir 300lt kainuojančios meškerės, man jos vienodai atrodo. Principas tas, kad kiekvienas turime po tokius rūšies daiktus kurie mums atrodo visiškai vienodai jeigu mes nesidomime apie tą šaką kurios paskirtį atlieka tas daiktas. Kaip Volga skiriasi nuo BMW, Tauras nuo Panasonic, taip ir paprastos “No-name” pelės skiriasi nuo įvairių paskirties pelių. Bet kuo skiriasi ? Greitai atsakysiu į šį klausima su Razer DeathAdder.Nors kalėdų senelį ištiko krizė, taip pat kaip ir mano santaupas, teko gražias ir melancholiškas kompulsijas(Razer Mamba,BlackWidow,Megalodon) iškratyti iš savo galvos ir pirkti tai kas man tinka optimaliausiai ir tai ką galiu išnaudoti 100% našumu. Taip išėjo, jog arčiausiai kokybės/kainos santykio vidurio atsirado ne kas kitas kaip Razer DeathAdder. Puikus ir kokybiškas produktas, daug pagyrimų susilaukęs iš daugelio FPS PRO geimingo žvaigždžių ir palyginus su kitais už labai padorią kainą (190lt), už kurią gauni stulbinamą pavarą savo žaidimo eigoje. Tai va, dėl nenumatytų priežasčių planui A(Mamba) neišsipildžius, kaip visada teko imti planą B(DeathAdder) kuris pasiteisino su visu kaupu. 

Bežiūrint pelėnus „Skytech“ salone pastebėjau, jog „Razer Mamba“(440lt-500lt) yra labai įdentiškas „Razer DeathAdder“(180lt-200lt) ainis, tarp kurių forma ir galimybės man labai priminė vienas kitą. Taigi, kadangi Mamba buvo mano pirminis golas, nusprendžiau pasiimti kažką į jį panašaus.

Nuskuodęs namo su naujuoju šeimos nariu, pradėjau kapoti DeathAdder’io pakuotę kurią kapojau 15min... Tiesiog mėgavausi pačia pakuote. Pats Razer kompanijos produktų įpakavimas yra kur kas malonesnis negu pačio liaupsinamo Apple įpakavimo, kuris lyginant atrodo kaip McDonald's maišelis su visiškai iširusiu BigMac'u. Pakuotę taip pat gali bet kada atsidaryti visiškai neištraukdamas iš dėžutes, pilnai uždėti ranka, kitaip tariant - pasimatuoti. Tai ir buvo vienas iš momentų kai atsidariau pakuotę pačiam Skytech’e  ir supratau, jog tarp Mambos ir DA yra ne tokie ir didžiuliai skirtumai. 


Štai ką reiškia „Sex in da box“ 

Wutz In da Boxz ?

Pačioje DA pakuotėje radau:

- Razer DeathAdder USB žaidimams skirta pelę (DUHH...) 

- 2 Razer kompanijos lipdukus 

- Razer produktų kataloga

- Kelis manual’us

ir galiausiai Razer Cult’o autenfikacinį pranešima iš pačio...Razer Guy...


„Where's Valdo? Oi, tai yra - Where's Spidey ?“

Nors įpakavimas išties saldus, kalbant apie draiverius, na pačioje pakuotėje jų nėra. Pelė veiks ir be įrašytų draivų, bet jeigu užsimanysite kaip nors kaitalioti savo pelės parametrus, ankščiau ar veliau reikės atsisiūsti savo Razer produkto draivus iš pačio Razer oficialiaus puslapio(Tas liečia ir visus kitus Razer produktus). Pačioje programoje galėsite kurti įvairius savo DA profilius, nustatyti DPi, jautruma ar įjungti ar išjungti pelės apšvietimą.

M4U53 

Pati pėlę kaip sakiau savo forma labai primena Razer Mamba. Dizainas iš ties patrauklus, gražus tik sakyčiau gal ne iš kiekvieno kampo. Pasirodytų keista, bet kai pirmomis akimirkomis šnairavau į DA ir Mamba galvojau, kad jų dizainas visiškai kardinalus, bet pasirodo, kad nelabai. 

Dar kalbant apie dizaina svarbu paminėti pačio komforto lygį kurį suteikia DA. DA pėlę ypač gerai apgaubia delna, yra vietos „mažyliui“ kur uždėti, yra lengva ir galiausiai yra su dideliais Back ir Foward mygtukais. Nors pati pėlę skirta labiau FPS žaidimams, bet mano manymų bet kuris, kuris išbandytų DA rastu ką pamėgti. MMO fanams manau išties patiktu fomforto lygis, kuris yra ypač svarbus 10h per day hardcorams(kaip man). Strategai turėtu ir du programuojamus mygtukus kurių pagalba gali susikūrti įvairias Macro komandas. Na, o FPS kalėms šis daiktas bus tiesiog tobulas. Puikus DPi, neįtikėtinas tikslumas, bei responco laikas, neminant prieš tai paminėtų pranašumų. 

Pats pelės paviršius yra aptrauktas panašia į DSi guma, kuria tiesiog dievinu. Ant jos nesikaupia jokios apnašos priešingai negu ant paprasto plasmashūdo, ją lengva nuvalyti ir mažai prakaituoja ranka, kas yra UberUwsum jeigu žaidi ypač ilgai. Bet užtat likusi pelės dalis padengta tokia medžiaga kurios labiausiai nekenčiu apbskritai visuose žaidimų aksesuaruose - paprasta plasmase. Prie jos kibs kiekvienas Š, sunkiai valysis ir ect, kas turi/turėjęs PS1/2/3 pulta ir ilgai žaidžia/žaidė supras apie ką šneku. Vis dėlto, tai mažas minusas dėl plasmasės, bet visgi kur kas geriau būtų kad visa DA būtų iš Razer DA paviršiaus medžiagos(Gal kas žino kaip ją vadina ?). DA (šviečiantis) „scrollingo“ taipogi mygtukas irgi puikiai sutvarkytas. Kad ir kokioje pozicijjoje būtų tavo pirštas ant „scrollingo“ tu visada paspausi jį, kada tau reikės paspausti. 

Galiausiai kam buvo tekę susidūrti su plastikiniais laidas, žino, kad per daug užlaužus laidą, pradeda šiek tiek šokinėti kursorius. DA tokio čiūdo nebus, kadangi DA laidas apgaubtas/aprištas spec „Siūlais“, kurie neleis tam nutikti.


Apačioje mano acmes „Gumba“, o mano DA dar kol kas nepakrikštytas. 

„We come /w fragz, n00b“

Parfurmanzz ? 

Taigi pasijungiau, pasidžiaugiau, bet susirinkome čia tam, kad išsiaiškintumėme ar šitas apratas vertas savo kainos ir šlovės ?

Trumpai, ši pelė tiesiog 100% F@#$ing nuostabi. Masterfull, top notch, Aizbergo viršunė. 

DA aš naudoju jau virš savaites, per kurią man teko žaisti FPS, MMO  ir galiausiai strateginius žaidimus.  

FPS mačuose pajutau kur kas geresnį valdymą negu su bet kuria savo gyvenime bandyta pele, MMO man ypač patiko dėl komforto lygio, o kasdieninei veikloje tai buvo tiesiog puiki pėlę ir daugiau nepridursi. Dabar prisėdęs vis prie naujo MP žaidimo stebiuosi savo performance’u, ar čia nuo vaikystės išlikę skillai ar tai DA kuris man leidžia pajusti tokį pranašumą, velnias žino. Žinau tik tiek, kad PRO ar NE PRO žaidėjas DA vistiek duos šiokį tokį pranašuma, dėl to net neabėjoju. 

Cool Story Bro...Do I need it ?  

Ain't you sexy thang ? 

Pripasakojau daug gražių dalykų apie Razer DeathAdder, kurių jis tikrai vertas, tačiau ar jau yra reikalinga tokia pelė ? Atsakymas paprastas, žinok ko tau reikia, bet nesvajok to ko tu nori. Aš svajojau apie Mamba, BlackWidow Ultimate, Megalodon kūrių kaina tiesa sakant yra galvas kapojanti, tačiau apskritai kalbant apie bet kokį žaidimams skirtą aksesuarą, jeigu tu žinai, kad tu tą daiktą išnaudosi 100% našumu, jis neplešia tavo kišenės, prašau imk nors ir paauksuotą jei tik tokia atitiks tavo reikiamus(ne norimus) standartus.  

Jei tu sau nekeli jokio reikalavimo, noro tu gali imti ir pačia pigiausia acminę pelę su kuria nugyvensi iki grabo lentos, šaunu, jeigu tokia tau atitinka tavo keliamus reikalavimus/paskirtį. O aš turbūt vėl krapštysiu pakauši šią vasarą žiūrėdamas į meškeres ir svarstydamas kuri geresnė ^^.

Anzywayz greitu ruožtu apžvelgsiu Razer Lycosa klavetūra ir Sony MDR-XD100 ausines, produktus, kurie irgi mane labai nustebino.

 

Jeigu iškilo kokių klausimų, turite klausimų prašau komentuokite apačioje ar man į žinutes, padėsiu kuo galėsiu.

 

Ir klausimas jums - Kokią pelę jūs naudojate dabar ?

Ir tada visiškai nenustebau, kai Google'ei suvedęs "WoW Addict" radau šią nuotrauką...


Tai jau tikrai, kad sumautas virtualus heroinas, nuo kurio pagaliau gavau kablį. Tačiau kodėl dabar ? Du kartus to visiškai nepajutau ką jaučiu dabar, tai kodėl tai atsitiko dabar ?

Kad gauti atsakymą reikia grįžti prie pačių šaknų, kur viskas prasidėjo, o viskas prasidėjo labai, labai senai...

"Penkiasdešimt litų į mėnesį ?! Tu, gal durnas ?"

Viskas prasidėjo taip senai, kad aš vos prisimenu. Tai greičiausiai buvo gūdžiais 2004 kai buvau 3-4 klasėje. Vienas iš geriausių draugų su kuriuo draugiausiai bendravau ir turėjom bendrų interesų(žaidimai), man pasakė apie kažkokį "tariamą" žaidimą kuriame viska galima daryti ir jo kaina į mėnėsį yra 50lt. Tada kai išgirdau, jog žaidimuose būna mėnesiniai mokesčiai(bene turbūt vienas iš pirmųjų žinių apie MMO žanra) ir dar 50lt į mėnėsi, varomas "GTA" serijos galva atsakiau draugui, jog tik durnius galėtų mokėti pidisoka ant žaidimo į mėnesį... Kas keisčiausiai, jog tą dien jis net man paskambino pranešti apie tai telefonu, nors šiaip niekad ir kalbėdavom telefonu...

"Nepagaunu, kodėl visi jį lošia ?" - Netikras trial'as prieš trial'ą

Ëjo dienos, bėgo metai ir kažkur 2007m. vidurį nusprendžiau atsisiūsti WoW'o 10 Days Free Play trial'ą, tačiau išėjo taip, kad kažkodėl nesugebėjau užsiregistruoti ir... mačiau WoW trial'ą kaip savo ausis... iki 2008 vasaros...
2008 metų vasarą dabartiniai draugai pradėjo žaisti WoWa ir buvo šioks toks klasėje bumas kai žaidė kokie keli žmonės(taip tai vadinu buma...) nusprendžiau ir aš prisijungti prie tariamos privatkės, kur visi pažystami žaidė(svarbu, buvo kad butu su kuo žaist). Tai va susikūriau Human Rogue ir galvojau niekad neišsiskirsiu su juo, tačiau išėjo taip, kad po dviejų dienų mečiau WoW, nes man buvo per daug grind'o ir niekaip nepagavau dėl ko visi žaidžia WoW'a ir dar taip giria ?

KILL, LOOT, KILL, LOOT, KILL, LOOT, KILL, KILL, where's the loot ?, KILL, LOOT, QUEST COMPLETE...Nekenčiu grindo !

Kai privatke neįtiko, ir gandai po ausis klandė kad globale geriau, tuo pačiu kad LK papildimas siūlo kažką naujo aš ėmiau vėl galvoti apie pasinėrimą į Azeroth'a. Taigi beveik prieš metus pradėjau savo pirmuosius Trial'us per kuriuos bandžiau įvairias klases ir vis žiūrėjau kas labiau man limpa prie širdies. Galiausiai pravaręs du trial'us ir kamantinėjęs g.lt ir Yahoo anwsers userius vis dėl to, nusprendžiau, kad WoW'as manęs nekabina, nors prošvaistomis mačiau daug potencialo kai teko vykdyti naujesnius Questus kurie galėjo mane užkabliuoti.

CATALYZZZMÀ !1!!!  Gal dabar ?

Kai žemė suvirpėjo, ir pasaulis pradėjo drąstiškai keistis tiek WoW tiek maniškiame gyvenime(nors maniškije gyvenime kaip ir tokio Uber pasikeitimų kaip ir nebuvo...*cricket*...) ir visas Dievo Režimas pradėjo rašyti apie startuosačius naktinius atidarimus, pagalvojau, o gal dabar ? Klanas bus, su kuo bus lvl kelti, ir nebus taip baisu, nes girdėjau, kad vienas iki 85lvl kėlę 3 mėnesius, tas mane ir gasdino, daug grindo...
Galiausiai prieš išvažiuojant į kelionę pasakiau, jog jei Cataclysm nepateisins mano lūkesčių ir negausiu kablio, daugiau nebegaišiu savo laiko su WoW'u ir baigsis visas bandymas panirti į Azeroth'o pasaulį. Bet susikūrus 3 tariamą trial'ą kažkaip užmiršau apie jį ir iškeliavau net nepažiūrėjęs ka naujo Cataclysm dalyje.
Kai vėšėjau Vokietyjoje oro uoste nusigvelbiau EDGE žurnalą, kuriame mėnesio tema buvo Cataclysm. Kai savo tripe nebuvo ką veikti, skaitinėjau EDGE ir dar kartą panirau į WoW galimybių kompulsija. "O jeigu pasidaryčiau Goblinų Mage'ą, o jei tą, aną...", "kaip bus smagu bus kaposis su saviškiu guild'u"... tokios mintys sukosi galvoje ir kai grįžau, WoW paskutinė akistata su paskutiniuoju trial'u buvo pirmas žygdarbis kurio ėmiausi...

"Sveiki, aš Frost Mage'as Primusas ir aš esu priklausomas nuo WoW...LABAS PRIMUSAI !"

Cataclysm Questai įgavo prasmę, buvo įvairus ir t.t. taigi per pirmąsias Cata trial'o dienas supratau viena - pagaliau gavau WoW kablį. Ankstesnieji bandymai buvo kaip su adatą nepataikyti į vena kelis kartus, bet kai pataikai... Viskas daugiau tau nieko nereikia... grynas heroinas.
Nors buvo viena smulkutė abėjonė, kad reikia pažaist už kitą klasę nepasidaviau ir su savo Frost Mage'u dakeliavau iki 20lvl (Pasirodo per Trial'a galima tik iki tiek galima pasikelti :/).  Tada ir prasidėjo smagumas. Galiausiai netvėręs 4 Trial'o dieną nusipirkau visus WoW expancion'us ir pradėjau lupti WoW kaip niekada. Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis, Sekmadienis - WoW'as(Ir ne gimtadienis :D) Galiausiai maratonas baigiasi ir prasideda su kiekviena nauja diena. DAbar Prie WoW'o praleidau apie 58 valanda(per 1,5 savaitės)s, esu 55 Mage'as ir 58-9lvl DK ir galo anaiptol dar nesimato.Galiausiai, nelabai randu šio įrašo prasmės, tik kelias priežastis dėl ko WoW nuolatinis skeptikas pats užkibo ant galingo kabliuko. Visgi, kas dar abėjoja Cataclysm ir WoW manau gali drąsiai nerti šiuo momentu, nes išbandžius TBC, LK ir Cata trial'us galiausiai suprasti net nereikia, kad WoW'ui reikėjo pakeitimo, o ypač pradžioje žaidimo.  Dabar WoW'as turi visiškai kitokį stiprų kvapą kurį patariu kviekvienam pauostinėti, bent jau tą 10 trial'o dienų... Taigi kaip pamėgau sakyti WoW'e, Smell you later.

P.S. Kabinanti daina tinkanti šiai temai :)Na ką, praėjo daugiau kaip metai su puse ir per juos sugebėjau prirašyti virš 100 įrašų,(Žinoma daug jų teko ir trinti...) kurie neperseniausiai(tikiuos) perkopė 10000 peržiūrų ir jau nepilnas mėnesis kaip man 3 metai games.lt bendruominėje. Kažkaip tokie skaičiai man šį tą reiškia, bet dabar net nežinau kur pastaruosius mėnesius tryniausi, veikiau. Buvau visiškai neproduktyvus beveik visose srityse, kitaip tariant.
Anyhow... Per tuos metus daug kas keitėsi: iš trolio tapau administruojančiu troliu, kuris vos apsidirba(jeigu prisiverčia dirbti), kuriau blog'us, vblog'us, apžvalgas ir kitokius blogius, tai kaip ir dėkui tiems kas skaitė, dar skaito ir jeigu tokių bus, skaitys mano marazmus ir kaip ir viskas, ačiū dar karta. 

QOTD: Kiek laiko jau vedate savo blog'us(jeigu tokius turite?) 


P.S. Greitai apžvelgsiu Sony MDR-XD100 studio ausines :]

P.S.S. Kačiuko nuotrauka visiškai su niekuo nesusijusi, tiesiog šį nuotrauka padaro šį tuščią blog'o įraša turiningu ir negali pykti ant kačiuko, o padaro tave geresniu žmogumi, nėra už ką. :]


Žymos: MaraZmas,


Taigi šeštadienis, buvo išties gražus oras. Apsiperkinėjant pažiūrėjau žurnalus ir pasiėmiau mėnesinį žurnalų "stack'a", nepaisant PC GAMER, Computer Active bei National Geographic pagalvojau praplėst savo akiratį su keliais naujais žurnalais.... Pasiėmęs psichologijos žurnalą pastebėjau kažką neįtikėtino - The Official XBOX Magazine. "Holykamauly!" - tariau sau ir įsistačiau žurnalą į dantis...

Po kažkiek laiko...Taigi grįžau namo pasidariau arbatos(žalios, jeigu klaustum). Pasiėmęs puodelį gardžios arbatos pradėjau "unboxint'i" savo žurnalus. Pražvelgęs kas naujo PC GAMER žurnale, paskaičius debiutantų (Navy, bei Nemigos) apžvalgas pradėjau žiūrinėt TOXM...

"O koks malonus popierius", "Kokia Fallout New Vegas reklama".......... Tokios mintys sukosi aplink mano galvą kol išvydau kainą kurią teko pakloti už šį žurnalą... Visa arbata tiesiai pro šnervęskylęs persifiltravo tiesiai ant išjungto loptop'o ekrano, o trečia akis išlindo iš kaktos(jeigu klaustum, teko nuimti mažą mėtos gabalėlį nuo ekrano). Na, o kaina buvo nei maža, nei didelė, tiksliau tariant BEPROTIŠKAI DIDELË - 39,99Lt nakleika užlipdyta pačiame kampų kampe + apversta vertikaliai, kad nepamatytum blyn. 

Na bet pažiūrėkim su trečiają savo akim į gerąsias žurnalo puses:
1. Yra pilna kokybiškos rašliavos apie X360 žaidimus
2. Diskas su kuriuo ateina turi 9 demuškes ir išskirtinius Reach avataro picsus(jo, žinau, vistiek neatperka 39,99lt)
3. Žurnalas turi dėkla("O Dieve šventas... tu juokauji turbūt?" - sakysi. Na jo, bet bent jau žurnalas nepasiekė vaikų nagų kurie apdrąskė dėklą Maximoje...)
4. .... Popierius ? .....*cricket*.... :D

Turbūt daugiau/geresnių "atmazų" nerasiu. 


Taigi, taigi, ar jums kada nors buvo panašių situacijų ? Ar bent buvot prafiltravę arbatą/kitą gėrimą pro nosį dėl kažkokių priežasčių ?
Dažnai, kai kalba eina apie Indie žaidimus būnu skeptiškas. Su „Minecraft“ buvo panašiai. Geras draugas mane įkalbinėjo gal kokį mėnesį, kad bent pabandyčiau trialą.
Taip įšėjo, kad pastarais mėnesis buvo ganėtinai užkrautas games.lt apžvalgų rašymu, ir laisvo laiko kaip ir nebuvo. Kai išaušo ta diena, kai aš neturėjau išviso ką veikti, prisiminiau „Minecraft'a“ ir ačiū mano gerajam draugui, kuris išgelbėjo nuo ub3r nuobodžios dienos.Ryte pedantiškai apsiprausus,(jokių planų/darbų/ect.) suvalgius nuo vakar likusius sushius, bei pasiklausius rytinių Pixies dainų atsisiunčiau „Minecraft'a“. Įsijungus SP režimą pradėjau „mininti“ kas pasitaikė po ranka ir darytis šiokį tokį prieglobsti nakčiai, kadangi girdėjau, kad čia yra gan rimtas survival žaidimas. Susilipdęs baraką iš žemės ir pasidaręs skylę pro kurią niekas neįlystu prastūmiau nuobodžiai pirmą Minecraft naktį. Daugiau pasiskaitęs apie daiktų kombinacijas ir kitus paprastus dalykus pratęsiau savo žaidima. Nusilipdžius pirmus įrankius kaip  kastuvą ar kirvį žaidimas tapo kur kas smagesnis. „Mininti“ viską tapo kur kas greičiau, bei efektyviau. Dabar įrankius keitė vis geresni ir buvo labiau ekspermentavau su įvairiomis medžiagomis. Bet kol žaidžiau naktį niekas nepasirodė, pasirodo iš pradžių žaidimo settingas yra užmestas, kad nebūtų jokių priešų, bet visas smagumas kai jie yra, ir jų turėtum bijoti. Net su kardu „žaliuosius sprogstamus agurkus“ ar zombius nužudyt net ant easy režimo bus ganėtinai sunku, o priešai darys išties didelę žalą, kurią gali pagydyt gali tik suvalgius maisto. Iš esmės žaidimas pagauna tave ir įtraukia emociškai į žaidimą. Tu nesi Diukas, Lara Croft ar koks Castlevanios Belmontas kuris bet ką sumaišo su žeme, čia esi paprastas žmogelis bandantis išgyventi. Išaušus dienai eisi prisirinkt „žaliavų“, naktį tobulinsi savo namą, kasi rūsį ir panašiai, stengsies išgyvent ir tas išties sveikintina. Bet kol kas tai tik Alpha(net ne beta) versija ir ji šiek tiek nuobodi, kadangi nėra visų kitų blizgučių kuriuos žaidimo dev'as prižadėjo, bet kaip alpha versija žaidimas išties yra nesveikai potencialus ir ateityje laukia daug galimybių kurias pasiūlys ateityje.

Tokios nuomonės sklando po kelių valandų praleidus su žaidimu, kokios jūsų nuomonės apie šį žaidimą ?Beje, žaidimas tampa tikru PC LittleBigPlanet. Jeigu nematėte ką veikia minecraft bendruominė su šiuo žaidimu, greičiau čiuožkit į youtube ir veizėkit.  Žymos: Minecraft, ,
„I'm teh new Masterz Chieeff/Solid Snakez, B**tch!“

„Vanquish“ man buvo vienas iš įdomiausiai atrodančių naujų IP kuriuos teko pamatyt šių metų pradžioje, o gal net praeitų metų gale, neatsimenu. Nors pradžioje man gan pakėlę džiaugsmo ir laukimo Roki-o-metra su puikiai atrodančiu treileriu, jis greit atšalo, kai pabandžiau „Lost Planet 2“. Tai atsitiko dėl to, kad žaidimai iš pirmo žvilgsnio vienas nuo kito netoli rieda. Tiek LP2, tiek „Vanquish“ tenka kovoti prieš DIDŽIULIUS priešus, šaudyt bosams į šviečiančias galūnes su nerealiais ateities ginklais ir t.t. Bet pabandžius LP2 atsitiko taip:

* Šaudymas užknisa(Kulkos atšoka t.y. kvaila žalos sistema)
* Vaikščiojimas užnisa(veikėjas slenka kaip banginis...)
* Priešai užknisa(bukas DI)
* Istorija užknisa(nėra)
* Grappling hook’as niekam tikes t.y. užknisa :/

Tai va, LP2 man džiaugsmo suteikė tiek kiek ožys duoda naudos kaimiečiams, ir net nenorėjau pagalvot apie „Vanquish“...galvojau „trūksta dar kažkokios ožkos mano žaidimų kolekcijoje“...
O klydau, oi kaip klydau. Taigi vakar vakare po kasdieninių Dievų žudymo GoW’e pradėjau rašytis žaidimo demo ir galvoje vis dar sklandė priešankstinis nusistatymas, kad žaidimas bus nesąmonė.
Taip ir atsitiko, žaidimas išties nesąmonė, tik tikrai linksma nesąmonė kūrią pamilau <3. Taigi istorija ?neradau, metam lauk, veikėjai ? Snake’a jau mačiau, neįdomu, gameplay’us ? TAIP, SERE, NORIU ŠITO O.O
Taigi, tik pradėjus žaisti iškarto ištariau... „Firetruck, grynas LP2“, bet nepraėjus nei 5 minutėms savo salione pradėjau ieškoti kur dingo mano koinės ir bandžiau surasti savo veidą kurį kažkur nunešė šitas žaidimas(iki šiol jo neradau). Greitas, smagus, kietas, nerealūs bosai, judesiai, grafika ect... Boawk ! pažaidęs pasijutau kaip Gamescom’e pažiūrėjęs „Portal 2“ naują filmuką. Bet, kad įtikinčiau, šiek tiek detaliau.

 
„Grrhhh !!! Aš turėjau būt naujajam FF žaidime !!!“
 
Demo prasideda iš „lempos“. Nežinai kas ir kur, tiesiog eik ir daryk ką sako. Išlindęs iš „kažkokio“ tunelio su „kažkokiu“ barzdotu draugeliu, kuris atrodo kaip iš kokio „Nier“ pradedi savo pirma kontaktą su priešais. Čia jums ne koks MW2 kur ekrane bus keli priešai, čia... ČIA BUS ONE MULLLIAAAANNN TRUUUPSSS !!! Ir įsidėmėkit tai. Paragavus priešų ugnies pradėjau aiškintis, kas, ką daro. Ir nustebau dėl vienos paprastos dėtalės... nuolatinių „kulverstukų“. Nemačiau iki šiol kurie siūlytų nuolatinius kulverstukus, kitaip tariant - jėga. Ridenausi ir tratinau šviną į priešus(kulkos lenda į priešus, priešingai negu LP2), tol kol neatradau dar vienos funkcijos... Power slide’o. Gal taip ir nepavadino šio veiksmo, bet kai tavo veikėjas pradeda čiuožti ant kelėnų ir iš jo batų pasipila raketinės ugnys + slow mo, kai tai darai... viskas, žaidimas mane papirko.  Nesveikiausiai, kad tai gali dažnai naudoti ir „Power slide’as“ yra valdomas į bet kokią pusę ir ant bet kokio paviršiaus. Taigi atradęs viską, sugebėjau „apskristi“ visą krūvą priešų, efektyviai sušėręs visą kūlkosvaidžio apkabą, ir beveik nugalėti 10x kartų didesnį mechus.


„HIT ME!! HIT ME !!! Pala...KUR CIGAS PADËJAU @#%$ ???!@!!!“

Kitais žodžiais - buvo smagu, ir laukiu šito žaidimo, o ypač noriu išbandyt jo MP ir CO-OP režima. Bet dabar prisimenu dar vieną kietą, tačiau labai meh atvėjį su žaidimu „Wet“. Taip Tarantino stilius, veiksmas ir nesveikai kietas slow mo buvo, išties jėgova patirtis, na tik keletą valandų... Po 4-5h žaidimo tiesiog atbunki nuo
ub3r kietų žaidimo elementų ir žaidimas pasidaro neįdomus, žiūrėsim kaip su „Vanquish“ bus, bet visa širdim tikiuosi, kad šį kartą pabūsiu tik įprastas paranoikas. 

„Vanquish“ kietas kaip... Pasisedėjimas prie laužo, kuris buvo sudarytas iš „Lost Planet 2“ kopijų... 


Praeitais metais būnant JAV, Los Andžele, vos nepraleidau vienos dienos „E3 2009“ metų parodoje. Tiek vieta, laikas ir kiti faktoriai buvo palankūs mano apsilankymui, tačiau išskyrus vieną - patį įėjimą į parodą. Nors ir po šiai dienai dėl to graužia sąžinė, kad ten neapsilankiau, antra karta, kai šalia bus panaši paroda prisiekiau sau, kad ne už ką jos nepraleisiu.
Taip susiklostė, jog pro atostogų maršrutą Kiolinas buvo pakeliui, kaip ir pati „GAMECOM 2010“ paroda. Taigi nusprendęs apsilankyt „GAMECOM 2010“ nakčiai įsikūriau 50km nuo Kiolino, Duseldorfe. Naktis išties buvo bemiegė, dėl didelės adrenalino ir laimės dozės, kuri retai kada mane užplūsta.


 


Nors viešbutis pasiūlė neblogus pusryčius, teko greit imti savadarbį sumuštinį su šlapenke ir skubėt į „GAMECOM 2010“. Planavęs būti prie „Koelnmesse“ parodų rūmų pusvalandžiu ankščiau, teko pavėluoti pusvalandžiu po atidarymo, dėl eismo spūsčių. Gal ir smulkmena tas pusvalandis(ypač žinant tai, kad paroda teisiasi 10h), tačiau planas neišdegė aplankyt naujojo Zeldos žaidimo. Na jis vis ten dar buvo, tačiau mažiausiai 4h nusidriekusi eilė, numalšino visus norus išvyst naują Miyamoto šedevrą. Vietoj laukdamas išbandyt kokį žaidimą nusprendžiau pašmirinėt po Nintendo booth’a, kuris buvo vienas iš ryškiausių parodoje. Pabandymui buvo tokie žaidimai kaip naujasis „Donkey Kong“, „Epic Mickey“, „Metroid: Other M“, „Wii party“, „Tetris“ skirtas Wii sistemai ir t.t. Bet kas nemaloniai nustebino, kad niekur neradau „3DS“, o tai buvo vienas iš mano didžiausių golų parodoje. Nenuleidęs nosies skyniausi kelią pro esamą salė ir apžiūrinėjau „THQ“ ir „Warner Bros“. stendus. „THQ“ parodė visiškai naują „WWE“ serijos žaidimą pavadinimu „WWE All-Stars“, tačiau nė velnio tai buvo aktualu man, na o naujasis „Red Faction: Armagedon“ parodė didžiūlį mech’a su kuriuo galėjai nusifotografuot, tačiau jokio naujo gameplay’aus... „Warner Bros.“ tuo tarpu rodė „F.3.A.R.“ už didžiulės sienos, bet kadangi nebuvau šios serijos fanas, nusprendžiau, kad nereikia gaišti laiko eilėse, o apžiūrėt visą parodą. Einant pro parodą atradau ir senų/„Retro“ žaidimų kampelį, kuriame buvo rodomi tokie senesni kaip pirmieji „Sonic The hedgehog“ serijos žaidimai ar demonstruojamos senos konsolės už vitrinų.


 


Įžengus į kitą parodos salę, mano dėmesį patraukė „Castlevania: Lords of Shadow“, tačiau visa parodos salė nubalo kai išvydau užrašą „Portal 2“...

  


Tada mano akys nematė nieko kito ir iš ramios vaikščiojimo būsenos tai pasikeitė į greitąjį ėjimą, o baigėsi sprintu prie „Portal 2“ eilės, kuri laukia demonstracijos už uždarų „Valve“ durų. Laukiant eilėje apžiūrėjau ramiai kas yra aplinkui mane(Ubisoft, Konami, Playstation stendai), bet kai „Steam“ merginos pradėjo siūlyt nemokamus „Steam“ žaidimus ir „Portal 2“ maikes aš išviso apšalau vietoje ir mano galva nepanešę ar tai sapnuoju ar ne. Gaudant „Portal 2“ maikes ir „Steam“ kuponus priartėjo akimirka kai visus Portal fanus laukusius eilėje įleido į mažą salė kurioje įsitaisius paleido naują trailerį kuris pristatė „Portal 2“ naujoves. Mano smegenis pasidarė manų košė kuri išbėgo pro ausis, bežiūrint traileri. Tokios naujovės kaip greičio skystis, šokinėjimo skystis ar vakuuminiai(nežinau kaip pasakyt) srautai pritaikyti dar daugiau logikos ir kūrybiškumo reikalaujančiose aplinkose mane pardavė per kelias minutes. Nors Valve turėjo tikrai smulkutį booth’a, tai ką iš jo gavau iš jo tikrai pralenkė visus mano lūkesčius.


 


Apdovanotas, informuotas ir pašventintas „Portal“ atributika skyniau kelią link „Playstation“ gigantiškų stendų. Ten teko išbandyti „futuristinę“ technologija, pavadinimu „Playstation Move“. Nors dėl dizaino nesiskundžiu, bet tai ką žaidžiau išties buvo pilna keblumų. Žaidimo pavadinimo neatsimenu, tačiau esmė paprasta, statyt iš įvairių formų bokštą, kuo greičiau ir kad jis nenukristu. Maždaug, lyg „Tetris“ sukryžmintas su „Jenga“. Valdymas buvo pakankamai prastas dėl to, kad persistengus ar per stipriai nusukus į šoną reikia spaust mygtuką, kad vėl tave įcentruotu į ekrano vidurį. Manau daugiau kaltas pats žaidimas negu technologija. Kitus žaidimus kuriuos teko žiūrėt iš šalies, atrodo kad viskas valdosi sklandžiai ir patogiai, bet man reikia išbandyt daugiau žaidimų, kad turėčiau tvirtą nuomonė apie Move’a.


 


Po pažinties su Move technologija nuėjau ties kita „Playstation“ booth dalimi. Ten teko apžiūrinėt „Sly Cooper“ kolekcija PS3 sistemai, „LittleBigPlanet 2“ ir „Heroes on the move“. Sly atrodė kur kas geriau negu maniau. Modeliai atrodo kur kas „švaresni“ ir daugiau pripumpuoti cell-shading palyginus su originaliomis dalimis. Kadangi niekad nebandžiau „Sly Cooper“ serijos, tai bus puiki proga pradėt serija, o fanams patirti dar kartą tai, kas jiems taip patiko ankščiau, tik su HD grafika. Tuo tarpu „Heroes on the move“ man pasirodė gan... pigokai. Nors žiūrėjau tik keletą minučių, pastebėjau, kad valdymas primena labai primityvius Wii žaidimus, o platformingas ypač nekabina. LPB2 atrodo neskyrė tiek dėmesio gameplay’ui, kaip atnaujintiems kūrimo įrankiais, bet laukiu nesulaukiu nesveikų Youtube vaizdeliu su šio žaidimo galimybėmis, kad ir kaip, norisi kad platformingas būtų kur kas tvirtesnis negu pirmtake.
Nuėjęs į paskutinę „Playstation“ booth dalį kūrią galėjau įeiti, susipažinau su „GT5“ ir Playstation „Wii sports“ alternatyva „Sports Champions“... Meh. Daug nieko negaliu pasakyt. „GT5“ atrodė toks pats kaip ir Demo versijoje, o „Sports Champions“ atrodo kaip mini sporto žaidimų kratinys, o žinant tai, kad nemėgau „Wii Sports“, šis man nesukėlė visiškai emocijų...


Išbandęs naujus „Playstation“ žaidimus, „Move“ technologija ir pažiūrėjus „Portal 2“ toliau keliavau į 6 parodos salė kurioje slėpėsi tokie žaidimų industrijos gigantai kaip „EA“, „Activision“, „Take Two Interactive“ ir kiti.

 


Nors buvau nusistatęs prieš paroda, kad neisiu žiūrėt „Mafia II“, kadangi žaidimas pasirodys už kelių dienų, visgi negalėjau atsispirti „2k“ „Mafia II“ boothbabe’ėms pilstomam energetiniui gėrimui... Pasigriebės kelias „čėrkas“ energetinio gėrimo prilindau prie „2k“ stendo kuriame už kelių minučių pranešė, kad dalins „2k“ freebiez daiktus ir pristatys „2k“ žaidimus. Galvojau - „O ką man prarast ?, Žiūrim!“. Taigi prasidėjus Vokiškomis blevyzgomis(anglu kalba čia buvo paukščiu kalba, parodoje beveik niekas nekalbėjo...) aš tiesiog išskėčiau rankas ir kuo garsiau pritariau ką sako aplinkiniai. Nusistatęs chamišką elgesį, sugebėjau iš „2k“ išplėšti 2 „NBA 2k11“ maikes, 10 „Mafia II“ lipduku, „Mafia II“ rašikli, 5 „Civilizacion V“ addict button’us ir „Mafia II“ dantų krapštuku ir vos, vos negavau „Mafia II“ maikės, dėl kurios susigrūmiau su pliku raumenų kalnu ir nei vienas nepaleidom maikės, tol kol mus išskyrė vienas vedantysis ir maikė atidavė mažam vaikui(du pešasi trečias laimi)... KAIP SMAGU, tam vaikui net 16 nėra, o nešios maike su playbojum... Laimingas .... vaikas...

 


Na prisigaudės „2k“ stuff’o ir pažiūrėjęs „šlapių marškinėlių konkursą“ nuėjau link „EA“ gigantiško booth’o kuris pristatė „Crysis 2“, „NFS World“, „Rockband 3“, „Fifa 11“, „Dragon Age II“, Simsus ir t.t.
 

 
„įdėmiai žiūrint į šią nuotrauką galite pamatyt ir mašiną...“ 


Nors iš „EA“ siūlomų žaidimų nieko nebandžiau žaisti, pažiūrėjau „RB3“ naują gitarą, kaip ji valdysis, vargonėlius(Kiets bierds) ir „NFS“ Boothbabe’us(mano galva geriausios kurios buvo parodoje). Einant ties „Square Enix“ pažiūrėjau „Star Wars: The old Republic“, ir man žiauriai patiko ką mačiau, o MMO žaidimų tiesa sakant nelabai mėgstu ar išmanau apie juos. Pasiekus ryškiai baltą „Square Enix“ stendą „susigruzinau“ vos ne taip pat kaip neradau „3DS“. Kur sumautas „Dues Ex: Human Evolution“ ? Spjovęs į SE, grieždamas dantis ir traukinėdamas akių voką nuėjau ties „Activision Blizzard“, kur buvo pristatinėjamas naujasis WoW papildymas ir „Diablo III“. Kas išties mane tampė už nervų šiek tiek, kad laukdamas eilėse negauni jokio entertainment’o. Stovi tarp dviejų gauruotų ir prakaituotų WoW „addictų“ kelias valandas žiūrėdamas į lubas ar žaidžiant kokį iPhone žaidima, dėl 10min žaidimo gameplay. Galiausia galėtų dalinti merch’a, pastatyt telikus kur laukia eilės, kad laukiantieji galėtų žiūrėt kaip kiti žaidžia ar tiesiog rodyt naujus trailerius... Bent ką nors !!! Nors nestovėjau Blizz eilėje, toliau praėjau pro „Call of Duty: Black Ops“ didžiulį uždarą kūbą ir įžengiau į 9 salė kuri buvo labiau skirta PC auditorijai.


 


9 salėje puikavosi Alion, Guild Wars 2, įvairūs WoW klonai ir tokios kompiuterių aksesuarų kompanijos kaip Roccat, Alienware ir Razor. Nors nesu didžiausias PC žaidėjas, pažiūrėjau kelias minutes kaip žaidžia GW2 ir ką galiu pasakyt ? Nežinau. Tikrai, nežaidžiu MMO ir tuo labiau GW serijos taigi apsiribosiu keliais tradiciškais žodžiais - geresnis, gražesnis, didesnis, bet kaip sakau, „nežinau, nešneku“, taigi daugiau nieko negaliu pasakyt(Sorry Coreg’ai). Šalia „NCSoft“ stovėjo „Trion“(kieno?) kompanijos MMO žaidimai „End of Nations“ ir „Rift“. „Rift“ pasirodė kaip WoW klonas, o „End of Nations“ kaip „Tom Clancy’s: End War“ tik MMO formatu. Nepaisant to, paėmiau kelis Beta raktus, kuriuos kam nors pralošiu, taigi stay tuned :) .

  


Atėjęs į „Alienware“ zoną, pažiūrėjau „Quake Live“ čempionato finalą ir hell, vyrukai pavaro. Paskui apžiūrėjau jų siūlomą produkcija ir prasukau pro „Razor“ ir „ROCCAT“ stendus.


Galiausiai apėjęs visas sales nusprendžiau pereit dar kartą ir pagaliau išbandyt kažkokių žaidimų, taigi pasukau link 8 salės, kurioje praleidau „Microsoft“.


P.S. Einant link 8 salės nusiderėjęs 10Eurų nusipirkau už 25Eurus radijo-bangomis valdomą malūnsparnį(Tikėkitės apžvalgos...).


 
„Don't feed nerds“


Grįžes į 8 salę pažiūrėjau naujus „Microsoft“ ir kitų kompanijų žaidimus. Čia didžiausią dėmesį sulaukė „Halo: Reach“(siurprizas...), „Fable III“ ir „Kinect“ žaidimai. Dėl Halo nestovėjau, o žaisdamas „Kinect“ nenorėjau apsijuokt, pažiūrėjau kaip valdosi „Microsoft“ stebuklas. Na, jis veikia, pažiūrėjęs „Ubisoft“ naują fitneso žaidimą, atrodo „Kinect“ tikrai reaguoja, na, bet vistiek, tokie žaidimai manęs tikrai nenustebino, tačiau tikrai manau, kad sugundytų tavo namiškius...

   


Apsisukęs į kitą „Microsoft“ stendo pusę pažvelgiau į tokius žaidimus kaip „Age of Empire Online“, „Spider-Man: Shattered Dimensions“. „Age of Empire Online“ išties klaustuką paliekantis žaidimas pasirodė man, kadangi nežinau kaip viskas bus, ar čia MMO ar tik Online žaidimas ? Koncepcija panaši, rink žaliavas, statyk miestą, ir kariauk, bet serijos fanatikams manau gali nepatikt kūrėjų sprendimas žaidimo išvaizda permesti į „cartoon’išką“ „kampuotą“ stiliu. Sudomino, bet įdomu bus pažiūrėti kaip viskas išeis, ir ar tik „Microsoft“ su nauju AoE nebandys daryt kokių „Farmville“ mokėjimo planų. „Spider Man: Shattered Dimensions“ man visiškai nekrito į akį. Kadangi tikėjausi kažko panašaus į Arkham Asylum, šį kartą nusivyliau, ir labai. Noir stilius kurį bandžiau buvo monotoniškas, jokio detalumo, įdomumo, iššūkio, autentiškumo... Beveik visko ko nori iš naujo ir originalaus IP, o čia matau tą patį „Spider Man 2“ žaidimą kuris prieš kiek metų buvo išties puikus(na, kai žaidžiau atsimenu žiauriai gerai praleidau laiką...), bet tas pats žaidimas laikui bėgant nusmuko į dugną kai išbandžiau tokius žaidimus kaip „Wolvorine: Origins“ ar „Batman: Arkham Asylum“, sakykim, „nostalgija“ jeigu galima būtų taip pavadint, nė velnio nepadėjo, noriu kažko naujo, noriu gero gameplay’aus, viskas...


P.S. Nebuvo Child of Eden... Nesąmonė...


 


Apžiūrėjęs viską ką gali pasiūlyt „GAMECOM 2010“ parodos entertainment zona, nutariau dar karta pereit viską ir pasižiūrėt ką noriu pažaist. Taigi nulindau ties Nintendo booth išbandyt „Epic Mickey“ ir vėlgi, teko nuleist akis... Ko tikėjausi nuo pat žaidimo anonso, tai kažko EPIŠKO, tačiau ką pamačiau buvo tiesiog reguliarus platformeris, o platformingas neparodė toks patogus ar įdomus kaip „Super Mario Galaxy“ serijos žaidimuose. Pagrindinė idėja kuri kūrė manyje šio žaidimo fanboy’u, tai galimybė keisti aplinka pagal tavo daromus veiksmus... Tu visus žudai, pasaulis tamsėja, priešai tampa piktesni, šlykštesni, tuo tarpu darai gerus veiksmus - pasaulis tampa šviesesniu... bet ką pamačiau užmušė visą tai ko laukiau. Platformingas buvo tiesiog š****, ir negaliu daugiau kažko sakyt, kvailai padarytas „laikyk A, kad aukščiau šoktum“ stilius, aplinka neparuošta įdomiam platformingui (aukščiau, aukščiau, statinė kuri sminga į žemę, originalu...) kovos sistema prastoka, o priešų daug ir jie tokie patys. Tai gal ir atleistina kai gauni idėja - pasaulis keičiasi su tavimi, bet čia atrodo kad gali panaikint ar atstatyt tik kaip kuriuos objektus, o tai man visiškai nepatiko. Standartas, o standartinis projektas pas mane negali išgyvent. Šiaip tokie dalykai kaip įdomi istorija ir veikėjai gal ir sugundys mane, tačiau reikia, kad šį žaidimą peršlifuotų kuo greičiau...


 


Galiausiai sugrįžau prie „Ubisoft“ booth’o ir savo paskutines valandas praleidau „Assassins Creed: Brotherhood“ eilėje. Pralaukus beveik pusantros valandos tarp prakaituotų vokiečių, pagaliau įleido gvardija žaidėjų(tarp jų ir mane) kuriame buvo parodytas naujasis „Assassins Creed“ serijos žaidimas. Iš pradžių man į kulnus nuėjo širdis, kad negausiu žaidimo pažaist, bet viskas išėjo gerai ir po demonstracijos teko pažaist MP režimą... aišku prieš tai vos nesusimušus dėl paskutinio likusio PS3 pulto... Besidedant ausines pribėgo kažkoks atsiprašant „Lo****“ kuris nutraukė mano PS3 pulta sakydamas, kad aš užlindau už jį ir atėjo pirmas, po kelių keiksmažodžių angliškai, rusiškai, lenkiškai ir lietuviškai vos neprakandus suskiui gerklės nuėjau pas „Ubisoft“ atstovą kuris viską prižiūrinėjo ir paklausiau ar „antra banga gaus pažaist MP“, pasakė, jog taip ir ačiū Dievui, nes būčiau susiparinęs tam... suknežinęs žandikaulį...(Kai kalba eina apie žaidimus galiu tapti labai piktu, chamišku, godžiu, arogantišku, tuščiagarbiu, agresyviu ir t.t., na bet tik kai mane išprovokuoja :D)


Taigi vos neužkūręs pragaro, palaukiau antros bangos ir pradėjau žaisti žaidimą. Pasirinkęs „Mediko“(gydytojo iš ACII, manau) skiną ir „Sprint & Knifes“ perk’us pradėjau MP režimą. Prieš tai buvau skeptiškas, dėl MP režimo, tačiau ką pamačiau išties nudžiugino. Klasės buvo subalansuotos, perkai geri ir naudingi, visada nežinai kur tavo žudikas yra ir kaip atrodo, retai gali atskirt kur tavo auka... ir ta nuolatinė įtampa. Išlenda žinutė „You on your killers sight“ pradedi įsimaišyt į minią, naudot tokius perk’us kaip sprint ar naudoti „Evade“ duris. Visa tai sukūrė išties nenuspėjamą ir intriguojantį MP dėl kurio šis žaidimas ir atsidurs mano lentynoje :)

  


Jau beišeinant iš „GAMECOM 2010“ man skambtelėjo Artojas ir pagaliau... po tiek laiko susitikom gyvai akis į akį su Artojum ir Gediminu Tarasevičium(DR) ir persimetėm keliais žodžiais apie GAMECOM’a. Aš papasakojau apie savo įspūdžius Entertainment zonoje, jie apie biznio zonas ir galiausiai mane apdovanojo Witcher 2 papercraft’u ir Dues Ex plakatu. Dar kartą dėkui abiems, kad surado laiko persimest žodžiais ir apdovanot mane, net nepamenu kaip atrodžiau po 8h non-stop vaikščiojimo ir triukšmo, kurį girdėjau ištisą dieną,bet vistiek buvo smagu matyt pažįstamus veidus :) . Nors ir „Entertainment“ zona pareikalauja daug kraujo ir energijos, visa patirtis išties palieka išties neišblėstantį atsiminimą tavo galvoje...


 
„...ir nemokami swagg'ai !!! :D“


Žinoma  galėjo būt geriau, galėjau ankščiau atvažiuot, vėliau išvažiuot, išbandyt daugiau žaidimų, bet esu daugiau negu patenkintas savo „GAMECOM 2010 Cologne“ patirtimi, ir manau, kad jums taip pat buvo įdomu skaityt kaip ir man dalyvaut joje. Na, o jeigu kas nors ruošiasi panašaus tipo parodai keli patarimai:


*Atvažiuot pusvalandžiu ankščiau.


*Atsidarius parodai bėk ties pačiais geidžiamiausiais jūsų žaidimais, kurie populiarūs(Tokie kaip Diablo III, Black Ops, AC:B, Zelda žodžiu kas turės didelį populiarumą)


*Patrauk kuklumą už savęs...(Paskui apsidrėbęs Portal maikę su jogurtu verksi, kad neturi dar tokios pačios)


*SVARBIAUSIA*  Eilės nesumažės, išmesk tai iš galvos, nori žaist - lauk.


*Prisidaryk Booth Babes nuotraukų...


*Pasiimk Red Bull, atsigert ir ką nors užkąst... Laikas - žaidimai.


*Nesikarščiuok, nes iš to 0 naudos. Galiausiai gali išmest iš parodos už įvairias nesąmones ir bus įstatyti ragai su bauda...


*PASIIMK HANDHELDA ! Tu norėsi nusižudyt jeigu lauksi žaidimo 1-3h eilėje.


*Talpi kuprinė. Tiesiog swagg’ui gautam susidėti :)


 


Na ir konkursas. Turiu krūvą „Portal“ Steam žaidimų tau ir tavo draugui ir neturiu kur dėt. Kol kas, kaip pradžiai viskas paprasta, tiesiog palikite komentarą šiame blog’e ir turėsite galimybę gauti Steam legalų „Portal“ žaidimą, na ir žinoma būtų smagu, jog perskaitytumėt visą mano ilgą blog’a(Sąžinės reikalas). Vienas laimingasis bus atrinktas random.org pagalba kurį paskelbsiu kitame blog’o įraše. Kas neturite „Portal“, tai puiki proga laimėti puikų žaidimą, sau ir draugui po kopija. Tiesiog sakykit ką norite, dėl ko jūs vertas ar jūsų draugas, komentuokite apie jūsų laukiamus žaidimus ar apie tokio tipo parodas, klauskite, atsakykite, visi komentavusieji(VISI) turės galimybę laimėt „Portal“ žaidimą.


 


P.S. PERSPËJU, visi „Trolliai“ ir kiti kurie kaip nors įžeidinės vienas kitą, floodins(vardas bus įvestas tik karta) bus iškarto išbraukti iš galimybės laimėt žaidimą ir gal net išbaninti iš šito blog’o komentavimo... Na, o kodėl norėtum pasilikt su mano blog’u ? 7 Portal ir 5 HL2 + Coast žaidimai ir 4 beta raktai dar laukia savo šeimininkų :)


Hobių turime kiekvienas, tačiau retas kuris lanksto origamius, na, o surast žmogų kuris užsiimtu Papercraft’ingu arba bent žinotu ką tai reiškia yra išties sunku. Ir pats neseniai sužinojęs apie papercraft’inga nusprendžiau supažindinti ir savo pasekėjus ir haterius, kad ir kaip, pradėkime šį pradžiamokslį.

Taigi visu pirma kas yra papercraft’ingas ?

Papercraft’ingas tai hobis kuriame yra karpomos,lankstomos,klijuojamos detalės, kad susidarytų vienoks ar kitoks daiktas, veikėjas, ect. Papercraft’ingas yra pasižymėjęs geiminge, kadangi dauguma papercraft’ingu užsiimantys puslapiai siūlo tik žaidimo ar komiksų tematika paremtus daiktus...

Taigi žinai ką reiškia papercraft’ingas, taigi ko tau prireiks pradėti ?*Printerio - geriausiai spalvotas tiktu.
*Popieriaus - neimkit pačio pigiausio, kitaip tariant paieškokite tokio kuris būtų labiau skirtas lankstymui jeigu yra ką pasirinkt, na o jeigu neturit pasirinkimo apsiribokite paprastu spausdintiniu popieriumi.
*Žyrklių arba kanceliarinio peiliuko.
*Klijų - tik žiūrėkite, kad nebūtų išdžiuvę, arba skysti(tepami). Ieškokite tokių kurie normaliai sustingsta(nei per greitai nei per lėtai).
*Kokio nors pailgo didesnio pagaliuko (maždaug pieštuko formos, tik kad nepiešia)
* Kantrybės ir kruopštumo.

Papildomai:

* ”Britvos”(jeigu neturite kanceliarinio peiliuko) išpjaut viduryje esančius objektus.
* Klijų “moment” (kartais vietomis pravers, kai neklausys paprasti)...

Jei turi viską turi aplink save, rankose ar dantyse galime judėt toliau. Dabar reikia tik papercraft modelių. Geriausios vietos kur radau papercraft darbų yra papercraft.blogspot.com ir nintendopapercraft.blogspot.com pradžiai šių puslapių užteks per akis, na o jeigu ieškosite kažko išskirtinio visada padės google paieška.

Na susiradus sau patinkanti modeli reikia žinot kur kirpt ir kur ir kaip lenkt. Kirpt nieko įprasto tiesiog stenkitės, kad paliktumėt kuo mažiau baltų nereikalingų kraštelių, o kai šriftas parodytas “........” tipu lenksite nuo savęs, na, o kai “. _ . _ . _ .” į save. Žinoma kartais būną išimčių, bet tai nutinka kartais lankstant ir klijuojant specifinius papercraft’us, taigi žiūrėkite pagal save bandykit pasižiūrėt kaip susilankstys viena ar kita detalė, neskubėkite klijuot aklai...

Na tiek kiek jums reikia žinot pradžiai. Na, o štai keletą mano darbų : )

„Portal“ - „Companion Cube“.

Šis papercraft'as buvo mano pirmasis. Matosi išties daug klaidų, nelygumų ir t.t. Gal kadanors perdarysiu, bet kol kas patenkintas pirmu blynu.

„Portal“ papercraft'as

Šis papercraft'as mano galva išėjo kur kas geriau, tačiau čia buvo labai smulkios detalės, todėl vietomis susimoviau. Ir būtinai šiam papercraft'ui turėkit kanceliarinį peiliuką arba "britva" išpjaut „Portal“ skyles.

Taigi štai šioks toks pradžiamokslis tiems kas norite pradėt užsiimti šiuo hobiu, na štai ir Dienos klausimas: Ar esate girdėję/bandę papercraft'a ? Ar bandėt kadanors daryt origamius ?
P.S. Būtų smagu jeigu pasidalintumėt savo kūriniais : )Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» 
Blog‘o įrašai: