2019 sausio 17, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 7   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Artojas
Artojas Artojas [506]
Artojas Geras? Artojas BLOGAS!
Įrašų: 84
Aplankė : 20644
Prenumeruoti blogo įrašus 

Organizuojam (jau antrą) fireside gathering susirinkimą Kaune. Jame laukiami visi, tiek žaidžiantys, tiek spoksantys, tiek šiaip norintys išgerti kavos su bendraminčiais.

https://www.facebook.com/events/255030664685984/
Cheers! 
I don't usualy post my other reviews, but when I do it's...
 
Ahoy,

Kaip žinia šiek tiek talkinu kuriant naują, analogų neturintį ir visą ką į miltus trinantį projektą „Žaismo DNR“. Vis laukiau progos jums apie jį papasakoti ir manau šiandien yra geriausia proga. Nes jau turim Beyond Two Souls vreview:


Žūrėkit, prenumeruokit, padėkit augti ir tada kai visi jau bus sutrinti į miltus, jūs žinosite, kad prie to prisidėjot. 
Įvairių aplinkybių pastumėtas (iš tikro sudegė stiprintuvas ir man reik naujo), nutariau išparduoti savo žaidimų kolekciją (iš tikro tai dalį jos). Todėl vakar susodinau laiminguosius, naujų namų, naujų šeimininkų ir naujų nuotykių ištroškusius žaidimus ratu ir išrėžiau jiems kalbą.


Žodžiu užmeskit akį į sarašą:
https://docs.google.com/document/d/1t8-EhQuuQuvbO93tqh82vSrW0h74oPEh6GlqMbj6JKU/edit?usp=sharing 

Jei kas domina — PM. 


Žymos: žaidimai, Parduodu,


Yra tokia visai cool radio laid/podcast Trys Gyvybės. Jei nežinojot, tai būkite informuoti ir skubėkite prenumeruoti cloudcast čia:
http://www.mixcloud.com/3UP/

Arba patinkinkit laidą Facebook'e čia:
https://www.facebook.com/3gyvybes?fref=ts

Dar geriau, padarykite abu dalykus — nė vienam nepakenkė.

Šios dienos laidoje kalbu ir aš, ypač apie dalykus, apie kuriuos negaliu kalbėti rašydmas į games.lt. Vibratoriai, porno ir kaip išsirinkti geriausią konsolę. Klausom.


 

Trys Gyvybės S03E01 (2013-06-13) by 3up on Mixcloud


 

Va:

GHQJP-7TW3P-AQ9Q7-D79YV-4Z446
P74EN-VPBLL-QYFFV-KGRT4-9ZXSL
8XG25-6NQ4A-KSY98-FLNBM-XEKUN

Griebkit. Dar 5 numečiau kitur kažkur.

Nežinantiems su kuo valgomas Hawken:
http://issuu.com/dievorezimas/docs/gameon_2012_rugsejis_small/73


Žymos: Hawken, Beta,


3 dalykai.

1. Debiutuoju (ok, antrą kartą debiutuoju) su let‘s play tipo apžvalgom. Paprastai žaisdamas darausi konspektus apžvalgoms ir dažnai pastebiu, kad tai kas juose ir tai kas finale patenka į tekstus žiauriai skiriasi. Greičiausiai todėl Let‘s Play formatas ir pasirodė įdomus, nes nebūna antro pirmo įspūdžio.

Čia nuoroda į pirmą video. Iš viso jų yra 4, demonstruojantys ~1 valandą gameplay.


2.    Atsisakiau pietų, kad pažaist su photoshop‘u. Va kas gavosi.Kiek žinau, šiandien ne aš vienas badavau :)


3. Dalis jūsų greičiausiai jau matėt PlayStation Lietuva puslapį FB. Jei esate didžiausio socialinio tinklo dalimi, aplankykite. Šiandien ten beje yra nuoroda, kurią paspaudę galėsit nemokamai pasiimti pora Lietuvoje kurtų mini žaidimų.
Dauguma žinot, kad laisvalaikiu rašau dar vieną blog‘ą. Tai štai tas blog‘as dabar dalyvauja Login interneto apdovanojimų balsavimuose ir... Na jis ten atsidūrė ne todėl, kad esam geriausias blog'as, o todėl, kad nuoširdžiai stengiamės tokiu būti. Ir ne todėl, kad norim pirmos vietos, o todėl, kad norim parodyti, kad geimerių bendruomenė gali būti tokia pat rimta, įdomi ir aktuali kaip ir kitos.

Taigi, noriu paprašyti padėti mums pasirodyti gerai. Tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą ir prabalsuodami dešinėje. Taip pat pasiūlydami tai padaryti savo draugams ir galiausiai padarydami tai bent kelias dienas iš eilės. Nes taip galima, o vadinasi ir reikia.

Kodėl ir kaip mes stengiamės, galite visada pažiūrėti čia.
 
O šiandien, mes bandome žengti ir į naujus, video apžvalgų kūrimo vandenis:
 
Ačiū tiems, kas palaikys... Pats dorai nė nesuprantu, kodėl man tai taip svarbu :).
Aš išėjau atostogų.Buvau apie tai pamiršęs. Atsiprašau, Monster Šmonster konkurso nugalėtojo rinkimai vėluos.
Grįšiu trečiadienį, gal ketvirtadienį ir iškart paskelbsiu.

Pažadu.O kol kas sudalyvaukit konkurse kurį darom FB!Žymos: Atostogos,


Matomai neatlaikę piktų noliferių spaudimo, EA ir Bioware „Early Access“ paspartino tiek, kad net ir nusipirkęs „Preorder Kit“ Lietuvoj pačioj gruodžio pradžioj, kvietimą žaisti gavau jau vakar.

Tai gerokai sujaukė visus planus ir dabar tikrai stipriai vėluos suplanuotos apžvalgos, konkursai ir panašūs reikalai. Tiesa man tai nerūpės, nes pirma naktis su SWTOR patvirtino — turim pasaulį kuriame gera 2.0.

Visiškai rimtai ir atsakingai galiu pareikšti, kad absoliučiai viskas su SWTOR yra gerai. Man gal kiek kliūna kautynių mechanizmas, kai ko dar nebeperpratau, bet visumoje problemas kelia ne techniniai trikdžiai, o seni įpročiai.

Tiesa nieko negaliu pasakyti dėl tvermės. Žaidimas išties gali išsikvėpti per metus ar pusmetį. Gal net per ketvirtį, nes į pirmus 10 lygių sukrauto turinio kiekis milžiniškas ir jei kokybinė istorijos pasakojimo kartelė nebus nuleista, kiekvienas žaidimo papildymas kūrėjams kainuos apvalias sumas. O žaidėjai tą turinį vartos beveik taip pat greitai, kaip ir kelis syk paprasčiau pateiktus analogus kituose MMO. Jei kokybinė kartelė bus nuleista, SWTOR išskirtinumas liks tik kai kuriuose techniniuose ir mechaniniuose sprendimuose, kuriuos labai lengva pasiskolinti, tad kažkuria prasme, tai kas pasiteisins be abejo išplis ir per kitus pasaulius.

Bet mes kalbam apie dienas kurios ateis po 6 ar 12 mėnesiu. Nepatiks, nustosiu mokėti, bet dabar…

Dabar aš sužavėtas šviesos kalavijų šokiais, galva sukasi nuo tyros chaoso ir aistros personifikacijos Sitų pusėje. Kiekviena užduotis yra laukiamas įvykis, kiekvienos jų baigtis pasėja menką abejonės sėklą. Ar aš tikrai pasielgiau teisingai? Žodis teisingai be abejo įgauna daigybę atspalvių… Ar aš gavau geriausią apdovanojimą, ar aš pradėjau geriausią įmanomą įvykių grandinę… Visai gali būti, kad dialogų pasirinkimai neturi jokios įtakos. Absoliučiai jokios apart malonesnio teksto žaidėjo ausims, bet… Net ir žinojimas, kad dialogai nieko nekeičia, neišvaduos nuo abejonių. Nes taip veikia RPG žaidimai, nes tai ir yra žaidybinis mindfcuk, o SWTOR pats savaime yra arčiau MMORPG sąvokos nei bet kuris kitas pastarųjų kelių metų MMO žaidimas.

Mane žavi socialinė mechanika ir galimybė dalyvauti telekonferencijose. Man patinka, kad buvimas grupėje tapo paprastas, neįpareigojantis ir visuomet siūlantis dvigubą naudą, o ne priešingai. Man patinka, kad panorėjęs, realiai galiu puikiai leisti laiką ir be jos.

Galų gale man patinka mano personažas, jos balsas, manieros.

Po paraliais. Viskas su SWTOR yra gerai ir aš tikrai nuoširdžiai laikyčiau špygas kišenėse, kad taip ir liktų, jei delnų nereikėtų kovai su Džedajų sėjamu chaosu.

Nes tik kovoje gimsta pergalės, o pergalės nutraukia grandines. SWTOR yra jėga. Ir ji išvaduoja.

P.S. „Ne į temą. Vakar dienos mini konkurso nugalėtojai gavo mašinų raktus kaip PM. Su kuo ir sveikinu.“


Žymos: ZPN, SWTOR,

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
Blog‘o įrašai: