Taigi, sulaukėme jau ir trečiosios legendinio „Hitman“ žaidimo dalies. Pirmoji dalis sukėlė tikrą ažiotažą. Tai buvo vienas iš pelningiausių 2000 metų žaidimų. Ir štai, jūsų rankose, trečioji Hitman dalis skirta PS2. Beje, ne paskutinė. Jau dirbama prie Hitman 4 projekto.

Siužetas žaidime išties neblogas. Naujos misijos, keli nauji „47“ sugebėjimai. Kūrėjai stengėsi pritraukti žaidėjus ir netikėtais siužeto vingiais.

Nors jų nėra labai daug, tačiau visada laukiami (nelaukiami???) ir suteikiantys žaidimui gyvumo.

Grafika nėra įspūdinga, daug kur ji yra neišdirbta, tačiau lengvai pasiekiama net ir negalingoms sistemoms, o tai būtų galima vadinti privalumu.

Tiesa, yra šiokio tokio spalvų žaismų, tačiau manęs grafika išties nesužavėjo. Galbūt žaidimo kūrėjams reikėjo labiau pasistengti?

Garsai žaidime taip pat nedaro didelio įspūdžio. Aišku, jie nėra blogi, jų yra netgi ne tiek jau ir mažai, tačiau daug kur nepritampa prie žaidimo atmosferos. Dažnai norėtųsi kito muzikinio fono. Tikėkimės, tai bus išspręsta ketvirtojoje žaidimo dalyje.

Daugelio specialistų nuomone, trečioji dalis yra pati silpniausia serijoje. Tiesa sakant, ji silpnėjo nuo pat debiutinio „Hitman I“. Tai, savaime suprantama, negerai, ir neteikia įpatingo džiaugsmo užkietėjusiems gerbėjams, tačiau kūrėjams tai nėra svarbu. Daug kur rašoma, kad Hitman 3 išleistas tik pasipelnymo tikslais. Net jeigu ir taip, tada kūrėjus tektų pagirti. Ne taip jau blogai ir išėjo!

Na ką gi, atrodo, ketvirtoji dalis jau taip pat nėra už kalnų. Ją išleisti planuojama 2005 antrajame ketvirtyje. Tikėkimės, kad ji nutrauks vis kokybiškai prastėjančią Hitman seriją, nes jei to nesugebės padaryti, tada šią seriją gali ištikti visiškas fiasko.